BlitzWolf - simplify your life

BlitzWolf BW-CM2 - USB kondenzátorový mikrofón + popový filter + rameno držiaka mikrofónu
BlitzWolf BW-CM2 - USB kondenzátorový mikrofón + popový filter + rameno držiaka mikrofónu
65

BlitzWolf BW-CM2 - USB kondenzátorový mikrofón + popový filter + rameno držiaka mikrofónu

BlitzWolf BW-CM2 - sada mikrofónu s kondenzátorom USB
Citlivosť: -42 ± 3dB (1,5V, 680KΩ; 0dB = 1V / Pa, 1KHz
Impedancia: <680 Ω
Max SPL : 125 dB
Pomer S / N: > 70 dB
Vzorkovacia frekvencia: 192 KHz / 24 bitov
Dĺžka ramien: 2x 35cm
Priemer pop filtra: 16 cm
Obsah balenia: BlitzWolf® BW-CM2, mikrofón, popový filter, držiak páky, filter mikrofónu, kábel USB.
Skladom - dodacia: 2 dni
65
Podrobnosti

1. Profesionálny zvukový čipová sada 192 kHz / 24 bit: Tento kondenzátorový mikrofón bol navrhnutý s profesionálnou zvukovou čipovou sadou, ktorá umožňuje USB mikrofónu uchovať vzorkovaciu frekvenciu s vysokým rozlíšením.

2. Plug and Play: Mikrofón má dátový port USB 2.0, ktorý sa ľahko pripája k počítaču a operačnému systému Linux, a nie je potrebný žiadny ďalší softvér ovládača a externá zvuková karta.

3. Dvojitý tienený kábel USB znižuje rušenie. Vďaka tomu je ľahké dobre znieť podcast, priamy prenos, videohovor alebo väčšina iných druhov nahrávok.

4. 16mm elektretový kondenzátorový prevodník: S 16mm elektretovým kondenzátorovým prevodníkom vám môže mikrofón USB poskytnúť silnú basovú odozvu. Tento profesionálny kondenzátorový mikrofón zachytáva krištáľovo čistý zvuk.

5. Magnetický krúžok: Magnetický krúžok na kábli mikrofónu USB má silnú funkciu proti rušeniu, vďaka ktorej sa budete cítiť lepšie.

6. Robustná súprava ramena ramena: S filtrom a penovým čelným sklom zaznamenáva kondenzátorový mikrofón váš hlas a zvuk je krištáľovo čistý, tlmiaci držiak drží mikrofón stabilne s funkciou tlmenia. Obzvlášť dobré pre videozáznamy; podcasty; YouTube video a tak ďalej.

7. Kompatibilné so všetkými OS: Pre všetky prenosné počítače, počítače a mobilné telefóny. Ak sa však chcete spojiť s telefónom, potrebujete adaptér OTG (nie je súčasťou dodávky). Silný výstup, žiadne skreslenie, nízka spotreba energie.


 

BlitzWolf BW-CM2 - USB Kondenzátor mikrofon szett
Informácie
Doprava:
3
Záruka:
18
Gyártó:
BlitzWolf
shipping:
3
GTIN:
5999571642670
Komentáre
Neexistuje žiadny názor