BlitzWolf - simplify your life

Novinky

BlitzWolf® BW-CW5 - 15W bezdrôtová rýchlonabíjačka + držiak na telefón do auta - pre všetky telefóny, ktoré podporujú bezdrôtové nabíjanie (štandard QI)

Držiak telefónu do auta a bezdrôtová rýchlonabíjačka v jednom - pre všetky telefóny, ktoré podporujú bezdrôtové nabíjanie / štandardy QI!

Záruka: 18 mesiacov
Podporované telefóny: Všetky telefóny podporujúce QI nabíjanie, napr.: iPhone 13 Pro Max 13 Mini OnePlus 9 Pro pre Samsung Galaxy S21 Huawei Mate 40 Pro atď.
Účinnosť: 75%
Vstup: 5V / 9V / 12V (QC2.0 , QC3.0 , AFC)
Výkon: 15W / 10W / 7,5W / 5W - v závislosti od telefónu, ktorý sa má nabíjať
Hmotnosť: 167 g
Čo je v krabici? BlitzWolf BW-CW5 Držiak telefónu do auta a bezdrôtová nabíjačka v jednom
Nie je skladom
37
Podrobnosti

Rýchlonabíjačka do auta BlitzWolf® 15W podporuje bezdrôtové rýchle nabíjanie. Keď nenabíjate svoj smartfón, nabíjačka funguje aj ako držiak telefónu. Maximálny výkon nabíjačky je 15W, čomu môže konkurovať máloktoré konkurenčné bezdrôtové riešenie.


Jednoduchá inštalácia
Môže byť bezpečne pripevnený k výstupu vzduchu väčšiny automobilov alebo inštalovaný na iných miestach pomocou prísavky príslušenstva.


Motorický zámok na telefón
Stačí vložiť telefón do kolísky a motor uzamkne váš telefón v kolíske. Výnimočne je možné telefón odomknúť a vybrať v priebehu niekoľkých sekúnd.


Pohodlný držiak na telefón
Vďaka prevedeniu guľového kĺbu je otočný o 360 stupňov, takže ho možno jednoducho nastaviť do požadovaného uhla.


Zaručená bezpečnosť
Jeho vnútorný ochranný mechanizmus chráni pred prepätím, prehriatím a skratom. Inteligentná regulácia napätia zaisťuje bezpečné nabíjanie.

 

 

Blitzwolf BW-CW5 car wireless charger

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
18
Gyártó:
BlitzWolf
shipping:
3
GTIN:
5999571643547
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty