BlitzWolf - simplify your life

BlitzWolf BW-KB0 Gamer klávesnica – 61 mechanických prepínacích kláves OUTEMU, RGB LED osvetlenie, káblové aj bezdrôtové použitie – biely
BlitzWolf BW-KB0 Gamer klávesnica – 61 mechanických prepínacích kláves OUTEMU, RGB LED osvetlenie, káblové aj bezdrôtové použitie – biely
62

BlitzWolf BW-KB0 Gamer klávesnica – 61 mechanických prepínacích kláves OUTEMU, RGB LED osvetlenie, káblové aj bezdrôtové použitie – biely

Mechanická herná klávesnica – káblové a bezdrôtové ovládanie, podsvietenie, anglické klávesy, pripojenie Bluetooth 5.0 alebo USB Type-C. Ak používate na type-C, nabíjate sa počas používania klávesnice.

Ak chcete využívať všetky funkcie BW-KB0, nainštalujte si softvér KB0 odtiaľto:
Aplikácia BW-KB0 (Windows)

Špeciálny softvér nie je dostupný na platformách Android a IOS, takže na používanie klávesnice môžete použiť ich vstavaný ovládač.

Model BW-KB0
Farba Biely
Keyboard Switch typ: Hot Swappable OUTEMU Red Switch
Klávesnica 61 ks
Kontakt Type-C a Bluetooth 5.50
Kapacita batérie 1900 mAh
Verzia Bluetooth bluetooth 5.0
Prevádzkový čas 15 hodín
Doba nabíjania 5 hodín
Efekt zadného svetla Plné RGB podsvietenie
Mechanický kľúč OUTEMU / Hnedý spínač
Podporovaný operačný systém Windows, Android, IOS, Mac
Veľkosť 290 * 95 * 35 mm
Na sklade. Dodanie: 2 dni.
62
Nasledujúci produkt tiež odporúčame ako doplnok
Podrobnosti

Čo to znamená a aký je rozdiel medzi RED / Brown / Blue switches:

Hot Swappable Blue Switch: Vynikajúca hmatová spätná väzba, pri každom stlačení ľubovoľného klávesu môžete jasne získať spätnú väzbu na kliknutie a s jasným klikavým zvukom, ktorý je ideálny na hranie hier a písanie. Tieto hmatové spínače pomáhajú zabezpečiť presné zadávanie údajov.


Hot Swappable Brown Switch: O niečo tichší a ľahšie sa spúšťa ako modrý spínač. Na polceste medzi písaním a herným prepínačom. Niektorí ľudia uprednostňujú Brown Switch, pretože vám umožňuje rýchlejšie dvojité klepnutie a pisári ich majú radi, pretože majú stále dobrú hmatovú spätnú väzbu, ale zvuková spätná väzba nie je taká zreteľná ako Blue Switch.


Hot Swappable Red Switch: Lineárny spínač, čo znamená, že sila na začiatku a na konci každého zdvihu je takmer rovnaká. Výsledkom je pocit, ktorý väčšina vníma ako „hladšie“ a „rýchlejšie“, vďaka čomu sú obzvlášť obľúbené medzi hernými nadšencami. Red Switch je najvhodnejší prepínač na použitie v Office.

 

Technológia hot-swap
Hodí sa na klávesnice väčšiny výrobcov, takže ich výmenou si môžete klávesnicu ešte viac prispôsobiť. (napr. môžete zmeniť iba niektoré klávesy na inú farbu prepínačov)


Bezdrôtové pripojenie bluetooth 5.0
Kompatibilné s mobilnými telefónmi, tabletmi a notebookmi; podporuje rýchle prepínanie medzi až 3 zariadeniami.


61 kláves Kompaktný dizajn
Žiadne ďalšie číselné klávesy, môžu splniť vaše požiadavky v Office alebo Home. Mini 60% mechanická klávesnica je priestorovo nenáročná a prenosná, budete spokojní s tým, koľko miesta ušetríte.


Veľká vstavaná pamäť na prispôsobenie
Všetky klávesy sú programovateľné, vstavaná veľkokapacitná pamäť na prispôsobenie funkcie FN, svetelných efektov, rozloženia klávesnice a makier.


Plné RGB podsvietenie
Táto 60% vlastná mechanická klávesnica má 20 režimov podsvietenia RGB, tieto svetelné režimy vám môžu poskytnúť očarujúce herné prostredie v noci.


Ergonomický dizajn
KB0 je navrhnutý s 8° ergonomickým uhlom, ktorý vám môže pomôcť efektívne zmierniť namáhanie. Opierka chodidla vám poskytuje pohodlie, ktoré potrebujete pri hraní hier.


Balenie obsahuje:
1 * BlitzWolf BW-KB0 61 kláves bluetooth 5.0 RGB mechanická klávesnica

 

Gaming keyboard

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
18
Výrobca:
BlitzWolf
product_id:
BlitzWolf BW-KB0
shipping:
3
GTIN:
5999571644117
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty