BlitzWolf - simplify your life

Blitzwolf® BW -ANC5 - Bluetooth headset s aktívnym potlačením hluku. HD Bass, 50 hodín používania
Blitzwolf® BW -ANC5 - Bluetooth headset s aktívnym potlačením hluku. HD Bass, 50 hodín používania
108
Novinky

Blitzwolf® BW -ANC5 - Bluetooth headset s aktívnym potlačením hluku. HD Bass, 50 hodín používania

Čo znamená aktívne potlačenie hluku?
Mikrofón ANC5 monitoruje vonkajší hluk a súčasne vysiela do slúchadiel signál rovnakej frekvencie ako šum, takže ich nebudete počuť.
Okrem redukcie šumu aj štandardný zvuk Blitzwolf. Presvedčivé basy bez trhlín a trblietok s 50 hodinami počúvania hudby.

Záruka: 12 mesiacov
Impedancia: 32Ω
Priemer reproduktora: 40 mm
Objem: ≥ 90 dB
Kapacita: 750 mAh
Verzia Bluetooth, čip, kodek: 5,0, A2DP / AVRCP / HSP / HFP
Pracovny cas: 40 - 50 hodín (ANC zapnuté alebo vypnuté)
Rozsah: 10 metrov
Hmotnosť: 420 g
Obsah balenia: Blitzwolf BW-ANC5, nabíjací kábel USB typu C, držiak na slúchadlá, kábel jack, prevodník jack Návod na použitie (anglicky)
Skladom - dodacia: 2 dni
108
Podrobnosti

Vpred a spätná väzba Aktívne zníženie hluku
Hĺbka redukcie šumu 35 dB vám umožní starať sa o hluk v kabíne lietadla, mestskú premávku alebo rušnú kanceláriu. Stačí zapnúť tlačidlo ANC a sústrediť sa na hudbu, video a hovory.


Ambient Mode (Transparency)
Vďaka unikátnej technológii ambinetového zvuku vám umožní počuť vaše okolie. V týchto zvukotesných slúchadlách je hudba znížená a reč je zosilnená prostredníctvom mikrofónov, takže môžete ľahko komunikovať s letuškami v lietadle, chatovať s cvičiacim partnerom medzi sériami alebo pred hodinou jogy bez toho, aby ste si museli vyberať slúchadlá ANC.


Vynikajúce silné basy
Navrhnuté s dvoma 40 mm dynamickými meničmi pre pôsobivú kvalitu zvuku HD. Silné hlboké basy s mimoriadnou čistotou pre zvýšený zážitok z počúvania vám prinášajú fantastickú hudobnú cestu.


Dlhý servisný čas
Prémiová lítium-iónová batéria vydrží 40 až 50 hodín prehrávania v režime bluetooth. Na jedno nabitie získate dostatok energie na počúvanie viac ako 600 skladieb alebo soundtracku k niekoľkým diaľkovým letom.


Ergonomický komfort
Mäkké náušníky z proteínovej kože s polstrovaním z pamäťovej peny priliehajú k vašim ušiam a ľahká konštrukcia zaisťuje, že budú pohodlne sedieť pri počúvaní hudby a počúvaní hudby.


Detekcia opotrebenia
Detekcia do uší spôsobí, že sa hudba pozastaví, keď vyberiete slúchadlo, a potom sa spustí znova, keď ich znova vložíte.

Blitzwolf BW-ANC5 Active Noise canceling headphone

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
18
Gyártó:
BlitzWolf
shipping:
3
GTIN:
5999571643059
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty