BlitzWolf - simplify your life

Novinky

Xiaomi Deerma JS200 - Elektrická Sekáčik potravín

Mini elektrický sekáčik na potraviny Cesnaková miešačka na korenie Mlynček na mäso Mlynček na zeleninu Sekáčik na zeleninu

Model DEM-JS200
Výkon 40W
Kapacita 150 ml
Doba nabíjania 2 hodiny
Kapacita batérie 1 500 mAh
Veľkosť Rozmery 90x90x112 mm
Hmotnosť 0,35 kg
Strúhané potraviny Zelenina, ovocie, mäso
Nie je na sklade
26
Podrobnosti

Rýchle domáce
Elektrické miešadlo cesnaku, na krájanie potravín stačí lis. Vyhnite sa tomu, aby chilli paprička dráždila pokožku rúk alebo očí a vyhnite sa časovo náročnej príprave korenia. JS100 vám rýchlo pripraví korenie na prípravu jedla.

Multifunkčné použitie
Môže sa použiť na spracovanie cesnaku, zázvoru a doplnku detskej výživy. Je vhodný na sekanie a miešanie potravín, ako je ovocie, zelenina, mrkva, cibuľa, cesnak a malé množstvo mäsa bez kostí, ktoré sa tiež používa na výrobu rôznych omáčky.

Prenosný a ultraľahký
Kompaktný dizajn tela, ľahko prenosný. Veľkokapacitnú batériu je možné použiť viackrát, podporuje nabíjanie USB a je možné ju použiť kedykoľvek a kdekoľvek. Je to dobrý nástroj na varenie v malých kuchyniach, obytných automobiloch a na kempingoch.

Skutočný materiál
Kapacita 150ML, trojvrstvová trojrozmerná čepeľ z nehrdzavejúcej ocele, materiál ABS/PC/nehrdzavejúca oceľ ,, ktorý je neškodný pre vašu rodinu a deti, preto ho prosím používajte bez obáv.

Teplá pripomienka
Čepeľ je ostrá, buďte opatrní pri čistení a inštalácii, aby ste si neporezali ruky. Na jednoduché čistenie je súčasťou špachtľa. Pohár a čepeľ môžete po použití opláchnuť vodou. Zariadenie pracuje nepretržite 30 sekúnd a zariadenie je 2 minúty pozastavené. Pozastavte nepretržite tri cykly a stroj sa pozastaví na 30 minút

 

 

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
18
Gyártó:
BlitzWolf
shipping:
3
GTIN:
5999571642076
Komentáre
Neexistuje žiadny názor