BlitzWolf - simplify your life

Lenovo thinkplus LivePods LP1 Pro - Bluetooth 5.3 slúchadlá s nabíjacím boxom. 4x5 hodín používania batérie, ovládanie dotykovým tlačidlom
Lenovo thinkplus LivePods LP1 Pro - Bluetooth 5.3 slúchadlá s nabíjacím boxom. 4x5 hodín používania batérie, ovládanie dotykovým tlačidlom
35
Novinky

Lenovo thinkplus LivePods LP1 Pro - Bluetooth 5.3 slúchadlá s nabíjacím boxom. 4x5 hodín používania batérie, ovládanie dotykovým tlačidlom

Lenovo v LP1 Pro vyvinulo aj 6 vecí, ktoré sú schopné predchádzajúcej verzie: nový BT čip, lepšia kvalita zvuku, dlhší prevádzkový čas, pohodlnejšie nosenie, lepšie využitie materiálov.

Výrobca: Lenovo
Model: Thinkplus LP1 Pro
Farba: Šedá
Kompatibilita: Všetky zariadenia s podporou Bluetooth (Android, IOS, Windows)
Nabíjací port: USB Type-C
Verzia Bluetooth: v5.3
Rozsah: 10 m
Priemer reproduktora: 10 mm
Výkon reproduktorov: 2x 20 mW
Citlivosť: 104 dB
Hrací čas: 5 x 5 hodín (s nabíjacím boxom)
Kapacita batérie: Slúchadlá: 30 mAh
nabíjacie puzdro: 250 mAh
Obsah krabice: - Lenovo thinkplus LivePods LP1 Pro
- Kábel USB type C
- používateľská príručka

Skladom. Dodanie do 2-3 pracovných dní.
35
Podrobnosti

Lenovo thinkplus LivePods LP1 Pro


Slúchadlá Lenovo LP1 Pro ponúkajú kvalitný HiFi zvuk a rýchle a stabilné pripojenie má na starosti Bluetooth 5.3. Ergonomický dizajn zaisťuje pohodlie, zatiaľ čo duálny mikrofón a funkcia potlačenia hluku vám umožnia pohodlne hovoriť počas používania.


Vynikajúca kvalita zvuku
LP1 Pro je vybavený 10 mm meničmi, takže si môžete vychutnať detailný HiFi zvuk. Počúvajte svoje obľúbené skladby, podcasty a audioknihy úplne novým spôsobom.


Dokonalý vzťah
Slúchadlá využívajú Bluetooth 5.3, takže pripojenie je rýchle a stabilné a ovplyvňuje to aj nižšiu spotrebu energie. Okrem toho LP1 Pro perfektne funguje počas hrania vďaka svojmu malému nožu. Ponúka vynikajúcu synchronizáciu zvuku a videa a posúva váš herný zážitok na vyššiu úroveň.


Vstavané mikrofóny
LP1 Pro má vstavané mikrofóny, takže ich využijete aj na telefonovanie. Audio kodek AAC prispieva k vynikajúcej kvalite hovoru a eliminuje hluk, zatiaľ čo funkcia potlačenia hluku stlmí okolitý hluk, takže si môžete byť istí, že vás volajúci správne počuje.


Dlhá prevádzková doba
Ďalšou výhodou slúchadiel je dlhá prevádzková doba. Každé slúchadlá má 30 mAh batériu, čo znamená približne 5 hodín prevádzky na jedno nabitie. Nabíjacie puzdro (250 mAh) navyše predlžuje dobu používania na 25 hodín. Nabíjanie LP1 Pro trvá približne 1,5 hodiny.


Premyslený dizajn
Slúchadlá sa vyznačujú ľahkým a ergonomickým dizajnom – každé len 3,5 g. To vám umožní užívať si pohodlné používanie po dlhú dobu. Obsluhu uľahčujú dotykové panely a po prvom spárovaní slúchadiel sa zakaždým automaticky pripoja k zariadeniu – stačí otvoriť kryt puzdra a Lenovo LP1 Pro je už pripojené.

 

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
12
Výrobca:
BlitzWolf
shipping:
3
GTIN:
6932773424506
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty