Lenovo X9 čierna - bezdrôtové bluetooth slúchadlá s mikrofónom v5.0 s dotykovou obrazovkou, stereofónne hovory HD, batéria s kapacitou 300 mAh, náhlavná súprava pre mobilný telefón.

Sklad: Skladom
Lenovo X9 čierna - bezdrôtové bluetooth slúchadlá s mikrofónom v5.0 s dotykovou obrazovkou, stereofónne hovory HD, batéria s kapacitou 300 mAh, náhlavná súprava pre mobilný telefón.
Záruka: 12 mesiacov
Typ nosenia: Možno vložiť do ucha
Veľkosť / váha: 6.4 x 1.5 x 4.6 cm; 70 gr
Verzia Bluetooth: 5
Pracovny cas: 20 hodiny
Farba: čierna
Prevádzkový rozsah: > 10 metrov
Kapacita batérie (mAh) 300 mAh
Hlas: Stereo
Obsah balenia: 1 x slúchadlá, 1 x nabíjací kábel, 1 pár gumových zvončekov, 1 x anglický manuál
39
Pridať k obľúbeným
Odporučiť
Vytlačiť
Összehasonlítás
Spýtajte sa na tento produkt
Podrobnosti
Podobné produkty
Informácie
Komentáre
Podrobnosti

Skutočné bezdrôtové slúchadlá Lenovo X9 Bluetooth 5.0 s kvalitou zvuku HIFI Stereo 9D. Skutočné bezdrôtové slúchadlá Automatické pripojenie TWS 5.0 Redukcia šumu HD Call IPX4 Vodeodolný Odolný proti potu Dlhý pohotovostný režim Pohodlné nosenie hovoru Siri Dvojité pripojenie Dvojitá membrána 13 mm Pohonná jednotka Obnovte skutočný zvuk po celý deň. každý deň: Môže sa pochváliť celkovo 20 hodinovou výdržou batérie s prenosným nabíjacím puzdrom. High-Tech dizajn Ponorený do hudobného sveta a bez hluku. Vybavený technológiou bluetooth v5.0 novej generácie, ktorá vám prináša nižšiu spotrebu energie a stabilnejšie vynikajúce zážitky z hry bez toho, aby ste hranie takmer zdržali.

Áno hudbe, nie poteniu Vďaka hodnoteniu IPX4 vďaka ochrannému materiálu postriekanie a pot nezastavia tieto Lenovo X9 TWS - ani vaše cvičenie.
Kompaktný dizajn, čistý zvuk, pohodlné nosenie - Lenovo X9 TWS, jemný zvuk z malého 13 mm meniča vo vnútri kompaktného TWS, ktorý vám pohodlne a bezpečne sedí v ušiach.
Buďte inteligentnejší s Lenovo X9 TWS-Voice Assistant. Spravte si deň jednoducho požiadaním svojho asistenta. Užite si zábavu, spojte sa s priateľmi, získajte informácie, počúvajte hudbu a upozornenia, nastavte si pripomienky a ďalšie.
Inteligentné dotykové ovládanie - s Lenovo X9 TWS môžete ovládať hudbu a prijímať alebo odmietať hovory jediným dotykom. S ergonomickým dizajnom, vlastným neuveriteľným komfortom a plynulým zvukom, ktorý vám bez námahy sedí v ušiach.
Bezpečné, zabezpečené a všetka sila, ktorú potrebujete. Vďaka Lenovo X9 TWS sa môže pochváliť až úžasnými 20 hodinami výdrže batérie. Dodáva sa s prenosným nabíjacím puzdrom. Postavené pre vaše pohodlie, keď chcete nosiť slúchadlá so sebou a nabíjať ich kdekoľvek.
Podobné produkty
Informácie
Dodacia lehota
3
Záruka
12
Gyártó
BlitzWolf
shipping
3
Sklad
Skladom
Komentáre
K produktu sa nikto nevyjadril
WebShop System
heureka.sk