BlitzWolf - simplify your life

Novinky

Searysky CM-01 - detský fotoaparát a okamžitá tlačiareň v jednom: veľký displej, 1080P, filtre atď. - Ružová

Konečne prichádza na trh nová kamera pre deti CM-01 od Searysky, s ktorou môžeme nielen zaznamenávať obrázky a videá vo vysokom rozlíšení, ale aj tlačiť!

Farba Ružová
Veľkosť/typ LCD monitora 3,0" / IPS
Rozhodnutie 320 (RGB) x 240 pixelov
Formát fotografie .JPG
Technológia tlače Termálna tlačiareň
Formát videa .AVI
Rozlíšenie fotografie 1920 x 1080 - Full HD
Rozlíšenie videa FHD (1920 x 1080) pixelov @ 30 fps; HD (1280 x 720) pixelov @ 30 fps
Nábrežie Micro USB
Podpora micro SD kariet Až 32 GB
Kapacita batérie Vstavaná lítium-iónová batéria 1000mAh
Využitie batérie 3-6 hodín
Doba nabíjania 2 - 2,5 hodiny
Veľkosť Rozmer 6,5 x 10,5 cm
Hmotnosť 270 g
Obsah balenia Searysky CM-01 - detský fotoaparát, 3 rolky papiera, šnúrka
Nie je skladom
67
Podrobnosti

Prenosný detský digitálny fotoaparát
Tento fotoaparát je určený pre deti vo veku 4-11 rokov. Má 3-palcovú farebnú obrazovku, jednoduché ovládanie, dizajn bez poškodenia a odolnú šnúru, vďaka ktorej si ho môžu deti vziať so sebou a užiť si zábavu pri zaznamenávaní každodenného života.Okamžitá tlač je zábava
Funkcia okamžitej tlače umožňuje deťom fotografovať a zdieľať svoje spomienky v priebehu niekoľkých sekúnd po stlačení tlačidla tlače. Na 1 kotúč papiera je možné vytlačiť viac ako 500 fotografií.Ideálny darček pre rozvoj kreativity.
Deti môžu svoje výtvory rozšíriť o vstavané efektové filtre, rámčeky, karty a perokresby, nielen jednoduché fotografie. Vytlačené fotografie môžete ozdobiť a vyfarbiť pomocou priložených nálepiek a farebných ceruziek. Tento fotoaparát je skvelým darčekom pre deti a priateľov na Vianoce alebo narodeniny a môže im pomôcť objaviť kreatívne a jedinečné fotografie života.Jednoduchý spôsob fotenia
Ďalšie funkcie pripojené k fotoaparátu môžu pomôcť dieťaťu zachytiť okamih: 8-megapixelová fotografia, selfie, časozberná fotografia, nahrávanie FHD videa, nahrávanie v slučke a ďalšie užitočné nastavenia (dátum a čas, automatické vypnutie, šetrič obrazovky) v dobíjateľnej lítiovej batérii po dobu 3-6 hodín je možné použiť a dobiť za 2-2,5 hodiny. Súbory je možné prenášať cez USB alebo čítačku kariet.Vezmite prosím na vedomie:
Fotoaparát má termotlačiareň (ako účtenka z obchodu), ktorá neumožňuje takú dobrú kvalitu ako napr. atramentová tlačiareň.


Obsah balenia:
1 x fotoaparát a tlačiareň Searysky CM-01
1 x USB kábel
1 x popruh
3x papierová rolka

 

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
12
Výrobca:
BlitzWolf
shipping:
3
GTIN:
5999571645732
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty