BlitzWolf - simplify your life

AOGO 1089D-C Ultratenká Bluetooth klávesnica s podsvietením - Touchpad + 78ks, nízkoprofilové klávesy, káblové aj bezdrôtové použitie
AOGO 1089D-C Ultratenká Bluetooth klávesnica s podsvietením - Touchpad + 78ks, nízkoprofilové klávesy, káblové aj bezdrôtové použitie
43
Novinky

AOGO 1089D-C Ultratenká Bluetooth klávesnica s podsvietením - Touchpad + 78ks, nízkoprofilové klávesy, káblové aj bezdrôtové použitie

Plnohodnotná klávesnica + touchpad, so 7-farebným podsvietením, reguláciou jasu, Bluetooth a káblovým pripojením. Na tablety sa dá pripevniť magnetom. Kompatibilné so všetkými zariadeniami Bluetooth, systémami Windows, IOS, Mac OS a Android.

Magnetické spojenie môže byť pre jednotlivé tablety odlišné, povrch, ktorý je možné magnetizovať, nemusí byť nutne navrhnutý na zariadení.

Model 1089D-C
Farba čierna
Typ klávesnice US, QWERTY, ergonomické, ploché klávesy
Keys 78 kláves + dotykový panel
Typ kľúča NOŽNICE (navrhnuté na viac ako 3 milióny kliknutí)
Vzťahy Bluetooth 5.1, USB Type-C
Čas používania > 100 hodín
Doba nabíjania 2-3,5 hodiny
Efekt podsvietenia 7 farieb + nastavenie jasu
Podporovaný OS Windows, Android, IOS, Mac
Veľkosť 295 x 217 x 5,75 mm
Kompatibilita s Microsoftom Surface pro 3/4/5/6/7
Certifikáty FCC, REACH, RoHS, Sgs, SIG (BluetoothSIG)
Obsah balenia - 1× AOGO 1089D-C 78-pc klávesnica s touch padom
- 1× USB Type-C nabíjací kábel
- 1x užívateľská príručka (anglicky)
Na sklade. Dodanie: 2 dni.
43
Nasledujúci produkt tiež odporúčame ako doplnok
Podrobnosti

Kompatibilné so všetkými druhmi zariadení s podporou Bluetooth (na všetkých platformách Windows, Android, IOS, MacOS), ale exkluzívny dizajn pre Microsoft Surface Pro 7 Plus (2021) / Surface Pro 7 (2019) / Surface Pro 6 (2018) / Surface Pro

Pre známejšie a efektívnejšie písanie, ktoré vyzerá ako na tradičnom notebooku.

Zabudovaný trackpad s dvoma tlačidlami poskytuje zážitok z dotykovej obrazovky bez toho, aby ste museli zložiť ruky z klávesnice. Dotykový panel nemusí fungovať správne, ak je klávesnica na nerovnom povrchu.


Vstavaná nabíjateľná lítiová batéria
Poskytuje približne 100 hodín efektívneho používania, extra dlhú pohotovostnú dobu až 70 dní pri plnom nabití. *** Táto klávesnica Bluetooth vyžaduje na nabíjanie a pripojenie cez Bluetooth kábel USB.


Bezdrôtové pripojenie Bluetooth 5.1
Táto technológia poskytuje vysokorýchlostné pripojenie a vzdialenosť signálu až 10 metrov. Rozdelené klávesy a nožnicové prepínače umožňujú pohodlné písanie ako na notebooku. Každé tlačidlo vydrží až 3 milióny stlačení.


Pohodlné, tiché písanie
Vďaka ergonomickému dizajnu, jednoduchému a kompaktnému rozloženiu a funkcii tichého písania si môžete ruky pri písaní urobiť pohodlnejšie a znížiť tak namáhanie rúk.


Osvetlenie pozadia
Z klávesnice možno vybrať 7 druhov farieb a tri druhy jasu.


Zap./Vyp
Stlačte tlačidlo napájania na 1,5 sekundy, klávesnica sa zapne. Ak chcete zatvoriť, znova stlačte tlačidlo napájania na 3 sekundy.


Bluetooth párovanie
Ak sa chcete pripojiť, stlačte súčasne klávesy „Fn + Esc (ikona Bluetooth)“. Prejdite na obrazovku „NASTAVENIA“ na tablete so zariadením s podporou Bluetooth, aktivujte jeho funkciu Bluetooth a nájdite zariadenie s klávesnicou.

 

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
12
Výrobca:
BlitzWolf
product_id:
AOGO 1089D-C billentyűzet
shipping:
3
GTIN:
5999571646401
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty