BlitzWolf - simplify your life

O značke BlitzWolf

 

Poslanie BlitzWolf
BlitzWolf ponúka zákazníkom prémiové produkty s najnovšími technológiami pri zachovaní vynikajúceho pomeru ceny a výkonu.
BlitzWolf je iný, BlitzWolf ponúka viac, nezávisle od toho, pre ktorý produkt sa rozhodnete. Kvalita produktov BlitzWolf sa nedá porovnávať s produktami, ktoré poskytujú zdanlivo rovnaký výkon, ale sú menej kvalitné. Rozdiel zbadáte v použitých materiáloch, technológiách, balení, jednoducho na produkte ako celku.

 

História BlitzWolf
V roku 2010, kedy sa micro USB technológia nabíjania postupne u všetkých výrobcov stávala štandardom, využívali jednotliví výrobcovia individuálne technológie rýchlonabíjania a tento stav pretrváva až do súčasnosti.
Preto BlitzWolf vyvinul technológiu Power3S a vytvoril prvú 5-portovú stolovú nabíjačku.


BlitzWolf nepretržite rozširuje svoju ponuku, v súčasnosti svoju pozornosť presunul z nabíjacích produktov aj na domáce roboty a elektroniku. Neustále vyvíja nové riešenia a „inteligentné” pomôcky, ktorých úlohou je uľahčiť náš každodenný život.

Pomer ceny a výkonu produktov BlitzWolf je v rovnováhe. Napriek prvotriednej kvalite a vlastnostiam nie je cena produktov BlitzWolf premrštená. BlitzWolf si totiž nepotrpí na nákladný marketing ani balenie, preto dokáže ponúknuť prémiovú kvalitu za výbornú cenu.


„Vlk” v balíku

Vnďaka vysokému štandardu sú naši zákazníci maximálne spokojní s produktami BlitzWolf a šíria dobré meno firmy.
Pamätajte: na dobré sa rýchlo zvyká a preto, keď si raz zaobstaráte produkt značky Blitzwolf, po inej značke už nesiah
ete!


Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov používa produkty BlitzWolf a šíria dobré meno firmy.

Takáto je história BlitzWolf, vítame vás na stránkach BlitzWolf, kde sa snúbi najmodernejšia technika s najlepšou cenou.

Garancia kvality

 

 

Skôr než sa produkty BlitzWolf dostanú na trh, sú podrobené nezávislým testom, aby zodpovedali všetkým medzinárodným bezpečnostným normám. Inteligentná Power3S technológia medzinárodné normy dokonca prevyšuje a bráni prebitiu alebo príliš rýchlemu nabitiu spotrebiča nebezpečným spôsobom. Každé Apple Lightning príslušenstvo je držiteľom MFI certifikátu firmy Apple, ktorý zaručuje 100% kompatibilitu zariadení.

 Testovanie našich káblov typu C

 To však zďaleka nie je všetko. Všetky produkty BlitzWolf prechádzajú konečným testom funkčnosti. Každý kábel, nabíjačka alebo iné zariadenie je pred zabalením skontrolované a testované, aby fungovalo u konečného spotrebiteľa tak, ako má.

Chránime prírodu

BlitzWolf Environmental Mission

 BlitzWolf Environmental Mission

BlitzWolf berie ohľad aj na životné prostredie. Pri výrobe svojich produktov sa snaží znížiť emisie oxidu uhličitého na minimum. Na jednoduché, ale dokonalé balenie používa recyklovateľné materiály z čistého, nebieleného kartónu. 

BlitzWolf dodáva užívateľské príručky v tlačenej forme len k zložitejším zariadeniam, k ostatným produktom poskytuje manuály v elektronickej podobe, ktoré si zákazník môže stiahnuť. Tento spôsob výrazne znižuje spotrebu papiera, okrem toho umožňuje dostupnosť dokumentácie kdekoľvek a kedykoľvek. V súvislosti s akýmkoľvek produktom môžete navštíviť Centrum podpory BlitzWolf.