BlitzWolf - simplify your life

Novinky

BlitzWolf BW-KB3 biela mechanická herná klávesnica – veľkosť 75 %, Gasket Mount Gateron Yellow Pro switch – Type-C + Bluetooth + 2.4G pripojenie, batéria, Win/MacOS/iOS/Android

Odolná mechanická herná klávesnica: Gasket Mount Gateron Yellow Pro switch – káblová a bezdrôtová prevádzka, RGB podsvietenie, americké rozloženie kláves, USB Type-C, Bluetooth a 2,4 GHz pripojenie.

Model BW-KB3
Typ 81 keys, 75% -os layout
Farba Alb
Podsvietenie Biely
Spojenia Type-C+bluetooth 5.0+2.4G Wireless
Téma kláves "Plastic"
Materiál kľúčenky PBT
Značka klávesnice Gateron
Typ kľúča Gateron Yellow Pro Switch
Namontovaný spôsob kľúčov Gasket Mount
Kapacita batérie 3000mAh
Verzia Bluetooth bluetooth 5.0
Podporovaný operačný systém Windows/IOS/Android/Mac OS
Veľkosť 321.5 x 136.5 x 40.3mm
Hmotnosť 1060g

Obsah balenia
1 * klávesnica BW-KB3
1 * USB kábel Type-C
1 * 2,4G prijímač
1 * Návod na použitie

Nie je skladom
112
Podrobnosti

Klávesnica veľkosti 75 % s klávesmi Premium Dye-Sub PBT
Klávesnica KB3 má 75% dizajn, aby vyhovovala trendovým potrebám. Klávesnica má 81 kláves vrátane kovového tlačidla na ovládanie hlasitosti. Vďaka materiálom PBT a tvarovanému profilu MDA sú kryty kláves odolné a bez oleja. KB3 poskytuje ergonomické a pohodlné písanie, aj keď na ňom pracujete dlhú dobu.


Gasket Mount / Upevnenie na tesnenie
Aby sa dosiahol jemný pocit pri písaní, KB3 bez skrutiek, tzv. sú inštalované v držiaku tesnenia. To dáva doske o niečo odpruženejší pocit, pretože doska nie je v priamom kontakte s ostatnými kovovými časťami klávesnice. Vďaka tejto technike bude klávesnica flexibilnejšia a zážitok z písania bude lepší.


K dispozícii sú tri spôsoby pripojenia: káblové typu C, Bluetooth 5.0 a 2,4 GHz
KB3 podporuje bezdrôtové pripojenie cez Bluetooth alebo 2,4 GHz, alebo cez priložený USB kábel typu C. Pomocou Bluetooth 5.0 sa ľahko a plynulo pripojíte k vašim zariadeniam do 10 metrov. Klávesnicu možno jednoducho prepínať medzi tromi režimami pre efektívny multitasking a rýchly výkon. Vstavaná 3000 mAh batéria zaisťuje dlhé a konzistentné používanie a chráni pred skratmi.


Hotswappabe preolejovaný spínač Gateron Pro
Klávesnica sa dodáva so spínačmi Gateron Pro Yellow. Prepínače mazané v továrni poskytujú pocit maslovo hladkého písania. Doska plošných spojov je vymeniteľná za chodu s 3- a 5-pinovými mechanickými spínačmi. Prepínače môžete ľubovoľne meniť bez spájkovania

 


Zabudované RGB osvetlenie a otočný gombík na ovládanie hlasitosti
Klávesnica je navrhnutá s tlačidlom na ovládanie hlasitosti. Jas a rýchlosť RGB svetelných efektov si môžete ľubovoľne nastaviť. A čo viac, klávesnica je vyrobená s nastaviteľnými nožičkami, aby lepšie vyhovovala vašim návykom pri písaní. Ani po dlhšom používaní sa nebudete cítiť unavení!

 

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
12
Výrobca:
BlitzWolf
shipping:
3
GTIN:
5999571644780
Doplnkové produkty
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty