BlitzWolf - simplify your life

BlitzWolf® BW-V5 Max – 1080P, projektor Android 9.0 – 9000 lúmenov, automatické zaostrovanie + korekcia lichobežníkového skreslenia a 50 – 100 % priblíženie
BlitzWolf® BW-V5 Max – 1080P, projektor Android 9.0 – 9000 lúmenov, automatické zaostrovanie + korekcia lichobežníkového skreslenia a 50 – 100 % priblíženie
243
Novinky

BlitzWolf® BW-V5 Max – 1080P, projektor Android 9.0 – 9000 lúmenov, automatické zaostrovanie + korekcia lichobežníkového skreslenia a 50 – 100 % priblíženie

Nerobte kompromisy pre zážitok z domáceho kina

Na operačný systém Android 9.0 si pomocou svojho Google účtu nainštalujete viac ako 3 000 aplikácií, po pripojení k lokálnej WiFi môžete priamo na projektore prehrávať akýkoľvek obsah a dokonca môžete zvuk posielať do výkonného reproduktora cez Bluetooth. Prispieva k tomu svietivosť 9000 Lumenov s rozlíšením Full HD – takže k dokonalému domácemu kinu vám už nič iné nemôže chýbať.

 

Celková špecifikácia
Rozmer 220x190,5x93mm
Hmotnosť 1,6 kg
Parametre projekcie
Technika zobrazovania LCD
Prirodzené rozlíšenie 1920*1080
Pomer strán Nastaviteľné: 16:9, 4:3, Auto
Pracovný hluk 42 DB
Kontrast 1000:1
Veľkosť projekcie Veľkosť 50"- 200" + nastaviteľná medzi 50 - 100%
Projekčná vzdialenosť 1,5 - 4,8 m
Smer projekcie Automaticky
Metóda zaostrovania Automaticky
Optická korekcia lichobežníkového skreslenia ±15° lichobežníkový
Jazyky OSD Angličtina, nemčina, španielčina, francúzština, poľština, portugalčina, fínčina, dánčina, nórčina, švédčina
Parametre rozhrania
Rozhrania 2x USB / 2x HDM1 / 1x AV / 1x slúchadlá
Zvuk 5W vstavaný reproduktor; Bluetooth 5.0
Zdroj svetla
Svietivosť žiarovky 9000 Lumen
Ľahký pracovný život 50 000 hodín
Typ lampového domu LED
Podporované formáty súborov
Podpora formátu videa MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ H.263/ H.264/ AVS/ VC1/ MJPEG/ RV30/ RV40/ HEVC
Podpora formátu zvuku MPEG1/ MPEG2/ LPCM/ MP3/ WMA2/ AAC/ WAV
Podporuje obrazový formát JPEG/PNG/BMP
Elektrická špecifikácia
Celková prevádzková spotreba energie 165W±5W
Spotreba energie v pohotovostnom režime 1 W
Pracovné napätie AC 110-240V
Obsah balenia Blitzwolf® BW-V5 Max Android 9.0 + WiFi Projector,  AV kábel, diaľkové ovládanie, používateľská príručkaNa sklade. Dodanie: 2 dni.
243
Nasledujúci produkt tiež odporúčame ako doplnok
Podrobnosti

Automatické zaostrovanie a korekcia lichobežníkového skreslenia
Tento projektor po zapnutí upraví zaostrenie (nie je potrebné manuálne posúvanie) a bez ohľadu na to, ako umiestnite projektor vzhľadom na plátno, nastaví sa v 6D tak, aby bol premietaný obraz vždy štvorcový.


Funkcia zoom
Blitzwolf BW-V5 Max dokáže zmeniť veľkosť premietaného obrazu medzi 50 % a 100 %, takže veľkosť premietaného obsahu môžete zmenšiť umiestnením ďalej od obrazovky.


Inštalovateľných viac ako 3 000 aplikácií
Okrem predinštalovaných aplikácií si môžete do operačného systému Android 9.0 nainštalovať viac ako 3000 ďalších aplikácií.


Môžete si vychutnať filmy, televízne programy, hry, hudbu a ďalšie, všetko z pohodlia vášho domova.


Vysokorýchlostné duálne WIFI
Tento projektor má dvojité pripojenie WIFI (2,4 + 5G WiFi), čo znamená, že môžete zrkadliť obrazovku zariadenia so systémom Android / Windows alebo IOS (Cast Screen)


Originálna ekológia 1080P Ultra High Definition
Projektor sa môže pochváliť originálnym displejom Ecology 1080P s ultravysokým rozlíšením, ktorý poskytuje krištáľovo čistý obraz a živé farby. Vysoké rozlíšenie zaisťuje, že si môžete vychutnať každý detail svojich obľúbených filmov a televíznych relácií a budete mať pocit, že ste priamo uprostred akcie. Táto funkcia je nevyhnutnosťou pre každého, kto oceňuje kvalitný vizuálny zážitok.


Jednoduchá manipulácia
Projektor sa neuveriteľne ľahko používa aj pre tých, ktorí nie sú technicky zdatní. Používateľské rozhranie je intuitívne a jednoduché a diaľkové ovládanie sa ľahko používa. Projektor je vybavený aj automatickou korekciou lichobežníkového skreslenia, čo znamená, že obraz je automaticky umiestnený v správnom uhle pre čo najlepší zážitok zo sledovania. Vďaka tejto funkcii je projektor prístupný každému bez ohľadu na technickú odbornosť.


Bezdrôtová projekcia
Vďaka vstavanej funkcii WiFi môžete ľahko premietať obsah svojho mobilného zariadenia na veľkej obrazovke bez zložitých krokov pri pripájaní. Zdieľajte fotografie, videá a ďalšie médiá s rodinou a priateľmi.


Bluetooth pripojenie
Vstavaná technológia Bluetooth umožňuje pripojiť projektor k reproduktorom Bluetooth, slúchadlám alebo iným externým zvukovým zariadeniam, aby ste si vychutnali lepší zvuk alebo si vychutnali obsah vo svojom súkromnom priestore.


Multimediálne pripojenie
Podporuje nielen bezdrôtové pripojenie, ale má aj rôzne možnosti káblového pripojenia, vrátane HD, USB, VGA atď., Aby ste zabezpečili jednoduché pripojenie rôznych zariadení, ako sú počítače, herné konzoly, fotoaparáty atď.


Vstavané reproduktory
Vďaka vstavaným kvalitným reproduktorom si môžete vychutnať vynikajúce zvukové efekty aj bez externého reproduktora. K dispozícii je samozrejme aj výstupné audio rozhranie pre viacero možností reproduktorov.


Zážitok z veľkej obrazovky
Projekčné plátno môže dosiahnuť veľkú veľkosť pre pohlcujúci zážitok zo sledovania a hrania. Či už ide o domácu zábavu alebo firemnú prezentáciu, pre každého je tu niečo.


Prenosný dizajn
Kompaktný a ľahký dizajn, ktorý sa ľahko prenáša a presúva, takže si môžete vychutnať vysokokvalitnú zábavu z projekcie kedykoľvek a kdekoľvek.

 

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
18
Výrobca:
BlitzWolf
product_id:
BW-V5 Max
shipping:
3
GTIN:
5999571646418
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty