BlitzWolf - simplify your life

BlitzWolf® BW-V6 1080P projektor pre domáce kino – vstavaný Netflix, Youtube, HBO, Disney App, 2,4 / 5 GHz WiFi, jas 450 ANSI LM
BlitzWolf® BW-V6 1080P projektor pre domáce kino – vstavaný Netflix, Youtube, HBO, Disney App, 2,4 / 5 GHz WiFi, jas 450 ANSI LM
256
Novinky

BlitzWolf® BW-V6 1080P projektor pre domáce kino – vstavaný Netflix, Youtube, HBO, Disney App, 2,4 / 5 GHz WiFi, jas 450 ANSI LM

Celková špecifikácia
Rozmer 248,18*190*94,98
Hmotnosť 1,5 kg
Parametre projekcie
Technika zobrazovania LCD
Prirodzené rozlíšenie 1920*1080
Pomer strán Nastaviteľné: 16:9, 4:3, Auto
Pracovný hluk 44 DB
Kontrast 1000:1
Veľkosť projekcie Veľkosť 50" - 300" + nastaviteľná medzi 55 - 100%
Projekčná vzdialenosť 1,5 – 6m
Smer projekcie Predné horizontálne, Zadné horizontálne, Predné bunky, Zadné bunky
Metóda zaostrovania Manuálne zaostrovanie
Optická korekcia lichobežníkového skreslenia ±15° lichobežníkový
Jazyky OSD Angličtina, nemčina, španielčina, francúzština, poľština, portugalčina, fínčina, dánčina, nórčina, švédčina
Parametre rozhrania
Rozhrania 2x USB / 1x HDM1 / 1x AV / 1x slúchadlá
Zvuk 5W vstavaný reproduktor; Bluetooth 5.0
Zdroj svetla
Svietivosť žiarovky 450 ANSI Lumen
Ľahký pracovný život 50 000 hodín
Typ lampového domu LED
Podporované formáty súborov
Podpora formátu videa MPEG1/ MPEG2/ MPEG4/ H.263/ H.264/ AVS/ VC1/ MJPEG/ RV30/ RV40/ HEVC
Podpora formátu zvuku MPEG1/ MPEG2/ LPCM/ MP3/ WMA2/ AAC/ WAV
Podporuje obrazový formát JPEG/PNG/BMP
Elektrická špecifikácia
Celková prevádzková spotreba energie 90W±5W
Spotreba energie v pohotovostnom režime 1 W
Pracovné napätie AC 110-240V
Obsah balenia Blitzwolf® BW-V6 WIFI Projektor pre domáce kino, AV kábel, diaľkové ovládanie, používateľská príručkaNa sklade. Dodanie: 2 dni.
256
Nasledujúci produkt tiež odporúčame ako doplnok
Podrobnosti

Premietaný obraz je skutočným zážitkom z domáceho kina


Pre jednoduché umiestnenie odporúčame náš stojan (Xiaomi Wanbo Projector Stand), pomocou ktorého ho udržíte na stabilnej podložke a ľahko nastavíte polohu vášho projektora.


Certifikované pre Netflix
Tento projektor je certifikovaný spoločnosťou Netflix, čo znamená, že si môžete vychutnať svoje obľúbené filmy a televízne programy v úžasnom vysokom rozlíšení. Môžete sa jednoducho pripojiť k svojmu účtu Netflix a streamovať obsah priamo z projektora bez akýchkoľvek ďalších zariadení alebo káblov. Táto funkcia poskytuje bezproblémový a pohodlný zážitok zo sledovania, čo z nej robí jednu z výnimočných predajných výhod tohto projektora.

 


Pôvodná inštalácia 200+ APP
S viac ako 200 predinštalovanými originálnymi aplikáciami ponúka tento projektor širokú škálu možností zábavy. Môžete si vychutnať filmy, televízne programy, hry, hudbu a ďalšie, všetko z pohodlia vášho domova. Aplikácie sú starostlivo vyberané tak, aby poskytovali čo najlepší používateľský zážitok a zaisťovali, že budete mať vždy prístup k vysokokvalitnému obsahu.

 


Dvojité vysokorýchlostné WIFI
Tento projektor je vybavený duálnym pripojením WIFI, čo znamená, že sa môžete súčasne pripojiť k dvom rôznym sieťam. Táto funkcia zaisťuje stabilné a spoľahlivé internetové pripojenie. Vysokorýchlostné WIFI tiež zaisťuje, že môžete streamovať obsah bez problémov, bez akéhokoľvek ukladania do vyrovnávacej pamäte alebo oneskorenia.

 


Originálna ekológia 1080P Ultra High Definition
Projektor sa môže pochváliť originálnym displejom Ecology 1080P s ultra vysokým rozlíšením, ktorý poskytuje krištáľovo čistý obraz a živé farby. Vysoké rozlíšenie zaisťuje, že si môžete vychutnať každý detail svojich obľúbených filmov a televíznych relácií, vďaka čomu budete mať pocit, že ste priamo uprostred akcie. Túto funkciu musí mať každý, kto oceňuje kvalitný zážitok zo sledovania.

 


Jednoduché použitie
Projektor sa neuveriteľne ľahko používa aj pre tých, ktorí nie sú technicky zdatní. Používateľské rozhranie je intuitívne a priamočiare a diaľkové ovládanie sa ľahko ovláda. Projektor je vybavený aj automatickou korekciou lichobežníkového skreslenia, čo znamená, že obraz sa automaticky nastaví do správneho uhla, čím zaistíte ten najlepší možný zážitok zo sledovania. Táto funkcia sprístupňuje projektor každému bez ohľadu na jeho technické znalosti.

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
18
Výrobca:
BlitzWolf
shipping:
3
GTIN:
5999571645565
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty