BlitzWolf - simplify your life

Blitzwolf® BW-GTC3 Smart hodinky - kovové puzdro a remienok, telefonovanie s hodinkami + funkcie merania aktivity - strieborné
Blitzwolf® BW-GTC3 Smart hodinky - kovové puzdro a remienok, telefonovanie s hodinkami + funkcie merania aktivity - strieborné
54
Novinky

Blitzwolf® BW-GTC3 Smart hodinky - kovové puzdro a remienok, telefonovanie s hodinkami + funkcie merania aktivity - strieborné

BlitzWolf® BW-GTC3: inteligentné hodinky s Bluetooth volaním a vytáčaním, zobrazovaním hovorov a správ, prehrávaním hudby, multišportovými režimami, meraním hladiny krvi a kyslíka + ďalšie monitory zdravotných údajov.

Tieto inteligentné hodinky majú jednoducho krásny a prepracovaný dizajn, táto funkcia ich robí výnimočnými. Samozrejme, okrem svojej krásy vie všetko, čo inteligentné hodinky vedieť potrebujú.

Záruka: 12 mesiacov
Applikáció: Dafit (Android 5.0 a IOS 9.0)
Jazyk podporovaný aplikáciou: Slovenčina, angličtina atď.
Odolnosť voči vode: IP67 (neodporúča sa kúpanie)
Vodotesnosť: Kov
Materiál: Strieborná
Farba: HD 1,99 palca 320*386 pixelov
Veľkosť: Displej: Rozmery: 44*13 mm
Kapacita batérie 250 mAh
Čas nabíjania: 180 minút
Čas používania: 3-6 dní
Typ nabíjania: magnetické nabíjanie
Na sklade. Dodanie: 2 dni.
54
Podrobnosti

Inteligentné hodinky Blitzwolf® BW-GTC3 sú štýlovým a multifunkčným doplnkom s radom užitočných funkcií. Hodinky majú kovové puzdro a remienok pre odolnosť a štýl.


Funkcie
Hodinky umožňujú uskutočňovať a prijímať telefónne hovory pomocou hodiniek, takže na uskutočnenie alebo prijatie hovoru nemusíte vyťahovať telefón z vrecka. Hodinky majú aj monitor krvného tlaku a kyslíka v krvi, ktorý vám pomôže sledovať vaše zdravie. Hodinky majú aj celý rad funkcií na sledovanie aktivity, ktoré vám pomôžu sledovať vašu dennú aktivitu, napríklad počet krokov, spálené kalórie a čas spánku.


Displej
Hodinky majú 1,3-palcový dotykový displej. Hodinky vydržia na jedno nabitie fungovať až 10 dní a vďaka stupňu vodotesnosti IP67 sú odolné voči vode a prachu.

Hodinky sa ľahko používajú a dodávajú sa so všetkým potrebným príslušenstvom vrátane nabíjačky a návodu.


Odolnosť voči vode a batéria
Hodinky dokážu na jedno nabitie fungovať až 10 dní a vďaka stupňu odolnosti voči vode a prachu IP67 sú odolné voči vode.


Upozornenia
Z hodiniek môžete nielen prijímať oznámenia na telefóne, ale aj čítať ich a odmietnuť/prijať prichádzajúce hovory.


Nastavenie jasu
Nastavte jas na správnu úroveň, aby ste na displej videli jasne a ostro zvnútra aj zvonku. Displej sa aktivuje, keď zdvihnete ruku.


Nabíjanie
Na zachovanie vodotesnosti môžete hodinky nabíjať pomocou hrotov na zadnej strane.


Vodotesnosť IP67
Inteligentné hodinky môžete nosiť v daždivom počasí alebo aj pri umývaní rúk, ale nie sú vhodné na plávanie, potápanie ani na kúpanie v horúcej vode.


Meranie srdcovej frekvencie
Presný optický snímač a nový algoritmus umožňujú sledovať srdcovú frekvenciu v reálnom čase. Namerané údaje si môžete pozrieť aj v aplikácii.


Meranie hladiny kyslíka v krvi a krvného tlaku
Merajte si hladinu kyslíka v krvi a krvný tlak, aby ste mohli sledovať svoj zdravotný stav.


Meranie kvality spánku
Zariadenie graficky zaznamenáva nielen množstvo spánku, ale aj jeho kvalitu, pričom rozlišuje hlboký a plytký spánok, ako aj všetky prebudenia. Údaje sa finalizujú a zaznamenávajú do aplikácie približne hodinu a pol po prebudení.


Merače aktivity
Merajte spotrebu kalórií, kroky a kilometre. Sledujte svoju aktivitu v 6 rôznych športových režimoch a dosahujte svoje ciele.

  • Cyklistika
  • Turistika
  • Chôdza
  • Beh
  • Basketbal
  • Plávanie

Správy/oznámenia
Zobrazenie hovorov, SMS, Facebook, Twitter, Skype, Instagram, WhatsApp, WeChat, Line, KakaoTalk a všetkých ostatných oznámení povolených v telefóne až do prvých 20 znakov s aktívnym pripojením Bluetooth.


DaFit - aplikácia v slovenčine
Po nabití zariadenia si stiahnite aplikáciu DaFit, zapnite GPS a Bluetooth v telefóne (neklikajte na možnosť pripojenia, ktorú ponúka telefón) a spustite aplikáciu. V anglickej aplikácii ho môžete pripojiť kliknutím na ponuku "Find Device" (Nájsť zariadenie) - po jej dokončení sa zobrazí presný čas. V aplikácii si budete môcť neskôr zobraziť všetky výsledky merania a tiež odtiaľto vykonať množstvo úprav.

Translated with DeepL.com (free version)

 

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
18
Výrobca:
BlitzWolf
product_id:
Blitwzolf BW-GTC3 Silver
shipping:
3
GTIN:
5999571646333
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty