BlitzWolf - simplify your life

Inteligentné hodinky Dafit ZL02D – výdrž batérie 7 dní, 1,28" HD displej, IP67, správa správ a hovorov, krvný tlak, meranie kyslíka v krvi + nespočetné množstvo funkcií – Ružová
Inteligentné hodinky Dafit ZL02D – výdrž batérie 7 dní, 1,28" HD displej, IP67, správa správ a hovorov, krvný tlak, meranie kyslíka v krvi + nespočetné množstvo funkcií – Ružová
40

Inteligentné hodinky Dafit ZL02D – výdrž batérie 7 dní, 1,28" HD displej, IP67, správa správ a hovorov, krvný tlak, meranie kyslíka v krvi + nespočetné množstvo funkcií – Ružová

Inteligentné hodinky Dafit ZL02D s dotykovým displejom - 26 monitorov zdravia, 5 druhov pripomienok, 8 typov športových údajov, pripomienka hovoru a notifikácie, predpoveď počasia, vo vodeodolnom kryte IP67, s viacjazyčnou aplikáciou.

 

Záruka: 12 mesiacov
Aplikácia: Dafit (Android 5.0 & IOS 9.0)
Vodeodolnosť: IP67
Farba: Ružová
Displej: 1.28 inch 240*240 px
Veľkosť: Ø45.5mm x 10mm
Verzia Bluetooth: BT 5.0
Pohotovostný čas: 15 dní
Prevádzková doba: 7 dní
Doba nabíjania: 2 hodiny
Typ nabíjania: magnetický náboj
Na sklade. Dodanie: 2 dni.
40
Podrobnosti

3,25 cm (1,28 palca) displej s rozlíšením 240 pixelov
Displej FTF poskytuje široký pozorovací uhol a dobrú viditeľnosť. Displej okrem krištáľovo čistých farieb poskytuje aj dotykové ovládanie.


Upozornenia
Môžete nielen prijímať upozornenia prijaté na váš telefón počas vyučovania, ale môžete si ich aj prečítať a odmietnuť / prijať prichádzajúce hovory z vašej triedy.


Výdrž batérie
Batériu je možné nabiť za 2 hodiny, čo poskytuje 30 dní pohotovostného režimu.


Nastavenie jasu
Nastavte jas na vhodnú úroveň, aby ste na displej videli jasne a ostro zvonku aj zvnútra. Displej sa aktivuje, keď zdvihnete ruku.


Nabíjanie
Aby ste zachovali vodeodolnosť, môžete ho naplniť hrotmi na zadnej strane hodiniek.


Vodeodolnosť IP67
Inteligentné hodinky môžete nosiť v daždivom počasí alebo aj pri sprchovaní, nie sú však vhodné na plávanie, potápanie alebo horúci kúpeľ.


Meranie tepovej frekvencie
Pomocou presného optického snímača a nového algoritmu môžete sledovať svoju srdcovú frekvenciu v reálnom čase. Namerané údaje si môžete pozrieť aj v aplikácii.


Hladina spotreby kyslíka v krvi a meranie krvného tlaku
Zmerajte si hladinu kyslíka v krvi a krvný tlak, aby ste mohli sledovať svoj zdravotný stav.


Meranie kvality spánku
Prístroj vytvára graf nielen množstva spánku, ale aj jeho kvality, pričom rozlišuje čas strávený v hlbokom a povrchnom spánku, ako aj prípadné prebudenia. Na finalizáciu údajov a ich zaznamenanie do aplikácie po prebudení cca. prebieha o hodinu a pol.


Merače aktivity
Zmerajte si spotrebu kalórií, prejdené kroky a kilometre. Sledujte svoju aktivitu v 6 športových režimoch a dosahujte svoje ciele.

 • Jazda na bicykli
 • Turistika
 • Prechádzka
 • Beh
 • Basketbal
 • PlávanieSprávy/Upozornenia
volanie, SMS, Facebook, Twitter, Skype, Instagram, WhatsApp, WeChat, Line, KakaoTalk a všetky ostatné upozornenia povolené v telefóne až do prvých 20 znakov, ak je aktívne pripojenie Bluetooth.DaFit - aplikácia v maďarčine
Po nabití zariadenia si stiahnite aplikáciu DaFit, zapnite na svojom telefóne GPS a Bluetooth (neklikajte na možnosť pripojenia ponúkanú telefónom!) a spustite aplikáciu. V maďarskej aplikácii ho môžete pripojiť kliknutím na položku ponuky „Vyhľadať zariadenie“ – po vykonaní tohto kroku sa zobrazí aj presný čas. Neskôr si budete môcť prezrieť všetky výsledky meraní z aplikácie a tiež tu môžete vykonať mnohé nastavenia.Viac funkcií

 • Nájdite svoj telefón pomocou inteligentných hodiniek
 • Skontrolujte predpoveď počasia
 • Dostávajte upozornenia na hovory
 • Synchronizujte správy z aplikácií
 • Ovládajte svoj fotoaparát pomocou hodín
 • Pripomienka pitia vody, ovládanie hudby

 

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
12
Výrobca:
BlitzWolf
shipping:
3
GTIN:
5999571645589
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty