BlitzWolf - simplify your life

Dinosaurová hračka na diaľkové ovládanie - svetelné a zvukové efekty, demo režim, dĺžka 30 cm, dlhá hracia doba - čierna
Dinosaurová hračka na diaľkové ovládanie - svetelné a zvukové efekty, demo režim, dĺžka 30 cm, dlhá hracia doba - čierna
43
Novinky

Dinosaurová hračka na diaľkové ovládanie - svetelné a zvukové efekty, demo režim, dĺžka 30 cm, dlhá hracia doba - čierna

Staňte sa súčasťou praveku a zažite vzrušujúce dobrodružstvo s týmto diaľkovo ovládaným dino. Vďaka svetelným a zvukovým efektom je hra ešte ostrejšia. Tlačidlá diaľkového ovládania sú vzorované kosťami dinosaurov, čo robí túto hru ešte autentickejšou.

Rozmery: 30,5 x 15,2 x 14 cm
Hmotnosť: 966 gramov
Hrací čas: 2-3 hodiny
Doba nabíjania: Asi 90 minút
Batéria: Vyžaduje sa 1 lítium-kovová batéria. (súčasť balenia)
Odporúčaný vek: 3 roky a viac
Výrobca: HanxiDirect
Balenie obsahuje:

1 x diaľkovo ovládaný dinosaurus

1 X Užívateľská príručka
1 x USB nabíjací kábel
1 x diaľkové ovládanie (vyžadujú sa 2 * AA batérie / nie sú súčasťou balenia)
1 X náročné balenie

Skladom - dodacia: 2 dni
43
Podrobnosti

Vysoko kvalitné vzdialené hry s dinosaurami
Výrobok je vyrobený z tvrdého ABS plastu. Diaľkovo ovládaná 2,4 GHz hra dinosaurus má vstavanú 3,7 V, 1200 mA dobíjaciu batériu, ktorú je možné po nabití používať až 2 hodiny. Vyžaduje 2x1,5V'AA' pre diaľkové ovládanie (nie je súčasťou dodávky).


Velociraptor
V porovnaní s inými diaľkovo ovládanými dinosaurími hrami bol tento diaľkovo ovládaný dinosaurus vyvinutý pre novú metódu chôdze. Predné nohy sú na kolieskach a cenové nohy sa pohybujú. Tento dizajn robí diaľkový ovládač Velociraptor realistickejším a celkový prevádzkový proces je veľmi hladký a flexibilný režim chôdze je v súlade s vlastnosťami Velociraptora.


LED svetlá a zvukové efekty
Tento dino nielen flexibilne chodí, ale vďaka LED a reproduktoru umiestnenému v ústach vydáva aj červené LED svetelné efekty a realistické zvuky. Môžete si byť istí, že táto hra zavedie vaše dieťa do sveta dinosaurov.


Simulačný dizajn
Dinosaurus vo svetločiernom zlate. Dokáže pohybovať akoukoľvek časťou tela (brada, krk, pás, chvost). Stlačením tlačidla na hlave ovládate dinosaura na diaľkové ovládanie, aby ste sa pohybovali dopredu/dozadu a stlačením tlačidla na nohe otáčate kráčajúceho dravca doľava/doprava. Stlačte tlačidlo "ONE-KEY DEMO", aby dinosaurus predstavil dieťaťu akčnú skupinu, kýval, kričal, otáčal sa dopredu / dozadu a otáčal sa doprava / doľava. Všetky spôsoby správania sú živé.


Úžasný darček pre deti
Diaľkovo ovládaná hra s dinosaurom sa musí ovládať oboma rukami, čím sa zvyšuje citlivosť detských prstov, čo je nepochybne veľmi prospešné pri rozvíjaní detských obratných schopností. Zároveň precvičuje aj schopnosť mozgu a ruky koordinovať a vnímať smer. Je to tiež ideálna voľba pre narodeninové, veľkonočné a vianočné darčeky.

 

Demo na jeden dotyk
Stlačte tlačidlo 'ONE-KEY DEMO', dinosaurus ukáže deťom sériu akcií, kývanie a kričanie, otáčanie sa dopredu/dozadu, doprava/doľava, aby deti upadli do sveta skutočných dinosaurov.

 

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
18
Gyártó:
BlitzWolf
shipping:
3
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty