BlitzWolf - simplify your life

GoCube Edge, celé balenie - Smart kocka, podpora aplikácie, nabíjateľná batéria

GoCube je inteligentná, aplikáciou podporovaná GoCube Smart Cube kocka, ktorá sa pripája k vášmu telefónu/tabletu a sleduje vaše pohyby v reálnom čase. GoCube vyhral cenu Parent’s Choice 2020 a cenu Tillywig Toy Award.

Názov produktu: GoCube
Model produktu: GoCube Edge Full Pack (GC33A-SP)
Použiteľný vek: 8. ročník a neskôr
Podporovaný operačný systém: Android 4.4 alebo iOS8.0 a nová verzia
Nábrežie: Nabíjací držiak
Verzia Bluetooth: 5.0
Kompletný balík GoCube Edge obsahuje: GoCube Smart Cube kocka; USB; Držiak; Cestovná taška
Nie je skladom
121
Podrobnosti

GoCube Smart Cube - be smart and stay connected :-)

Pre milovníkov hlavolamov a klasických GoCube Smart Cube kociek je tu nová hra, ktorá nadchne aj rýchlostných kociek! Po pripojení k vášmu inteligentnému zariadeniu môžete prostredníctvom aplikácie sledovať rotáciu a pohyb kociek v reálnom čase, a to všetko interaktívnym a zábavným spôsobom. GoCube Edge Full Pack jednoducho kombinuje užitočné pamäťové a logické cvičenia so zábavou.

 

Naučte sa riešiť GoCube krok za krokom

Sú takí, ktorí sa naučia vykladať GoCube Smart Cube kocku sami a intuitívne, môžu spôsobiť problémy niekomu inému, a preto to predčasne vzdajú. S GoCube Edge Full Pack sa však nemusíte dopredu vzdávať – zábavná aplikácia vás hravo prevedie krokmi k vyriešeniu najpredávanejšej hádanky všetkých čias. S GoCube sa naučíte, ako spoľahlivo vyložiť GoCube Smart Cube kocku za hodinu a potom už len vymýšľať rôzne variácie.

 

GoCube Edge Full Pack umožňuje neustále zlepšovanie

Inteligentná kocka GoCube nielen premieta každý váš krok do interaktívnej aplikácie, ale zaznamenáva aj presné štatistiky o časoch, pohyboch a každom kroku. Týmto spôsobom môžete sledovať svoje hádanky, porovnávať svoje výkony s priateľmi a zlepšovať sa.

 

Vyzvite svojich priateľov z druhého konca sveta na puzzle GoCube

Môžete hrať so svojimi priateľmi vedľa alebo na druhej strane Zeme s GoCube Edge Full Pack. Porovnajte svoje sily s inteligentným párom jeden na jedného, ​​súbojom v reálnom čase alebo sledujte svoj pokrok vo svetovom rebríčku GoCube a porovnávajte globálne výsledky.

 

 

Učte sa hraním s GoCube Edge Full Pack!

So zábavnou skladačkou GoCube si môžete nielen precvičiť bystré logické myslenie, ale aj naučiť sa jazyk skladačky, vytvárať nové 3D tvary alebo dokonca hrať minihry v aplikácii na vašom inteligentnom zariadení. Tak neváhaj a získaj GoCube Edge Full Pack, s týmto hlavolamom nuda určite unikne!

 

Nabíjacia kolíska, ktorá slúži aj ako váš mobilný telefón

Inteligentný stojan na nabíjanie kociek GoCube je nielen praktickým pomocníkom, ale vďaka priehľadnému modernému vzhľadu aj atraktívnym dizajnovým prvkom. Stojí aj na písacom stole, poličke či nočnom stolíku. A zatiaľ čo hráte s GoCube, môžete si vložiť svoj mobilný telefón a pohodlne sledovať svoj výkon a pohyb kociek v aplikácii. Ku GoCube sa pripája pomocou Bluetooth 5.0.

 

Kompletný balík GoCube Edge obsahuje:

GoCube je inteligentná GoCube Smart Cube kocka
USB nabíjací kábel
Nabíjací stojan - možno použiť aj pre telefóny
Cestovná taška

 

GoCube Full Pack

 

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
12
Výrobca:
BlitzWolf
shipping:
3
GTIN:
850007562236
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty