BlitzWolf - simplify your life

HiGi® B21 - Vysielacia a prijímacia jednotka Bluetooth v5.0 - dosah 80 m, optické / NFC / Bypass pripojenie, podpora aptX Low Latency™ CODEC
HiGi® B21 - Vysielacia a prijímacia jednotka Bluetooth v5.0 - dosah 80 m, optické / NFC / Bypass pripojenie, podpora aptX Low Latency™ CODEC
50
Novinky

HiGi® B21 - Vysielacia a prijímacia jednotka Bluetooth v5.0 - dosah 80 m, optické / NFC / Bypass pripojenie, podpora aptX Low Latency™ CODEC

Už nemusíte premýšľať o zapojení, ak chcete počúvať čistú a vysoko kvalitnú hudbu na zariadení, ktoré predvolene nepodporuje pripojenie Bluetooth, alebo by ste si užili televízny zvuk bez oneskorenia v 2 ušiach naraz.
Súčasne môžu byť k HIGI® B21 pripojené 2 zariadenia.

Záruka: 12 mesiacov
Podporované kodeky: TX: Aptx HD, Aptx Low Latency, Aptx, SBC; Rx: aptx hd, aptx nízka latencia, aptx, sbc, aac
Verzia čipu: CSR8670
Verzia Bluetooth: V5.0
Kapacita batérie: 1 000 mAh
Prevádzková doba batérie: 22-26 hodín
Rozsah: 80 metrov
Konektory: Micro USB (na nabíjanie), 3,5 mm aux, vstup/výstup SPDIF, RCA
Doba nabíjania: 4,5 hodiny
Veľkosť: 125*75*17 mm
Obsah balenia: Highi® B21 V5.0 Prijímač a prijímacia jednotka, optický kábel 10 cm, jack kábel, konvertor Jack-RCA, kábel micro USB

O značke Highi®:
Od roku 2010 spoločnosť vyrába iba zariadenia Bleutooth (vysielače, súpravy automobilov, reproduktory BT) a WiFi antény. Tento špecializovaný dizajn a výroba spôsobili, že ich výrobky s vysokou spoľahlivosťou (zlyhanie 0,2%) majú ľahkú použiteľnosť a môžete si byť istí, že ak sa rozhodnete pre svoj hygienický produkt, používate najnovšie technológie.

Skladom. Dodanie do 2-3 pracovných dní.
50
Podrobnosti

Vhodné pre všetky zariadenia (smartfón, slúchadlá, reproduktory atď.), akúkoľvek verziu Bluetooth na trhu, vrátane: Bluetooth 1.0 / 1.1 / 1.2 / 2.0 / 2.1 / 3.0 / 3.1 / 3.2 / 4.0 / 4.1 / 4.2 / 5.0 atď.


BLUETOOTH 5.0 HI-FI Aptx HD / LL
Obsahuje najvyššiu verziu Bluetooth V5.0 a špičkový čip CSR8670, ktorý zaisťuje najlepšiu efektivitu prenosu, stabilitu a mimoriadne nízku spotrebu energie. Podporujte AptX HD a AptX Low Latency, ktoré sa môžu pochváliť vysoko verným stereofónnym zvukom v CD kvalite. Je to najlepšia voľba, ak hľadáte cenovo výhodný bluetooth audio prijímač a vysielač.


Už nikdy nezmeškáte žiadny rytmus, zvuk, ktorý drží krok

Ak ho chcete použiť na sledovanie televízie a filmov na počítači, uistite sa, že vaše bluetooth slúchadlá podporujú APTX LOW LATENCY, inak budú mať malé oneskorenie zvuku.
Zvuk aptX Low Latency poskytuje zvuk synchronizovaný s tým, čo je na obrazovke, takže si môžete užívať slobodu bezdrôtového pripojenia.
Latencia
Približne 40 ms latencia dosiahnutá zvukovým adaptérom so spusteným kodérom aptX Low Latency vo vstavanom zariadení Bluetooth®
Znižuje oneskorenie a zlepšuje koncovú rýchlosť prenosu zvuku, výsledkom čoho je vysoko kvalitný, synchronizovaný zvuk, takže nikdy nezmeškáte ani jeden úder.


DUAL ANTENNAS 80m / 262ft DLHÝ DOSAH
Skutočne testované v rozsahu 265 stôp (80 m) pod holým nebom a viac ako 100 stôp (30 m) v interiéri bez uviaznutia a oneskorenia. Duálne antény sa vyznačujú širokým a dlhým dosahom prenosu, sú super stabilné a výkonné. Prijímač BT magic transmitter je ideálny pre vnútorné a vonkajšie pripojenie bez ohľadu na to, kde sú vaše reproduktory / mediálne centrum nastavené.


15-20 HODÍN DLHÝ POHOTOVOSTNÝ ČAS & NFC
Vstavaná 1000MAH výkonná batéria poskytne 15 hodín v režime TX a 20 hodín v režime RX pevného používania na jedno nabitie, môžete ju používať aj počas nabíjania. Podporuje RCA / 3,5 mm aux audio pripojenie digitálny / optický audio vstup a výstup, je kompatibilný s takmer všetkými zariadeniami. Umožňuje rýchle prepojenie pomocou NFC.


REŽIM 3 V 1 - TX & RX & BYPASS
Režim TX: pripojte zvukové výstupné zariadenia Bluetooth vysielača, ako je TV, iPod alebo PC, môžete si vychutnať ultra rýchly zvuk s vysokou vernosťou z vašich slúchadiel, slúchadiel alebo reproduktorov s flexibilitou bluetooth.
Režim RX: váš starý stereo Bluetooth sa aktivuje a znova omladí. Režim premostenia (káblový): už nemusíte pripájať / pripájať káble, jednoducho použite ďalšie dva režimy.


DUAL STREAM & MULTI-BODOVÉ PRIPOJENIE
Podpora Dual Stream v režime TX a viacbodové pripojenie v RX. Spárujte s dvoma bluetooth slúchadlami / reproduktormi a zdvojnásobte zábavu. Alebo pripojte dva inteligentné telefóny súčasne. Na dosiahnutie nízkej latencie AptX odporúčame pár dvoch zariadení na príjem zvuku rovnakej značky. Absolvujte certifikáciu CE, FCC, ROHS, 100% záruka spokojnosti.

 

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
12
Výrobca:
BlitzWolf
shipping:
3
GTIN:
5999571645114
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty