BlitzWolf - simplify your life

HiGi® KN321 - Bluetooth 5.0 audio prijímač a adaptér vysielača v jednom (2 v 1) 6 hodín používania batérie, malé rozmery
HiGi® KN321 - Bluetooth 5.0 audio prijímač a adaptér vysielača v jednom (2 v 1) 6 hodín používania batérie, malé rozmery
22
Novinky

HiGi® KN321 - Bluetooth 5.0 audio prijímač a adaptér vysielača v jednom (2 v 1) 6 hodín používania batérie, malé rozmery

S týmto zariadením môžete vytvoriť akýkoľvek prehrávač Bluetooth (s portom 3,5 Jack). Zariadenie dokáže odosielať alebo prijímať zvuk s pripojením bluetooth 5.0. Keďže pripojenie funguje obojsmerne, neexistuje žiadne zariadenie, ktoré by nebolo kompatibilné, takže možnosti použitia sú neobmedzené.

Záruka: 12 mesiacov
Podporované protokoly: HFP/HSP/A2DP/AVRCP
Rozmer 44*44*12 mm
Verzia Bluetooth: v5.0
Kapacita batérie: 200 mAh
Hrací čas: 6 hodín
Rozsah: 10 metrov
Konektory: Micro USB (napájanie), 3,5 mm AUX, RCA
Hmotnosť 18 g
Obsah balenia: HiGi® KN321 BT v5.0 vysielač a prijímač, kábel Jack, kábel Micro USB

O značke HiGi®:
Od roku 2010 sa spoločnosť zaoberá výhradne výrobou Bluetooth zariadení (vysielače, autosady, BT reproduktory) a WiFi antén. Tento špecializovaný dizajn a výroba umožnili ich produktom vysokú spoľahlivosť (0,2% poruchovosť) a jednoduché použitie a ak si vyberiete produkt HiGi, môžete si byť istí, že používate najnovšiu technológiu.

Skladom. Dodanie do 2-3 pracovných dní.
22
Podrobnosti

S týmto zariadením vykúzlite Bluetooth prehrávač z akéhokoľvek zariadenia so vstupným/výstupným jackom. Môže dávať a prijímať vlastne všetko naraz. Keďže pripojenie funguje obojsmerne, neexistuje zariadenie, s ktorým by nebolo kompatibilné, a tak je jeho využitie neobmedzené.1. Mimoriadne prenosné:
Ľahký bezdrôtový audio vysielač a prijímač je ideálnym bezdrôtovým audio riešením pre širokú škálu situácií a použití.


2. Režim vysielača:
bezdrôtovo prenáša zvuk z vášho televízora bez Bluetooth, domáceho stereo systému alebo CD prehrávača do slúchadiel alebo reproduktorov Bluetooth.


3. Režim prijímača:
Bezdrôtovo prenáša zvuk z telefónu, tabletu alebo počítača s podporou Bluetooth do káblového sterea, reproduktorov alebo slúchadiel.


4. Prepínanie medzi režimami vysielača a prijímača:
Jednoduché stlačenie vypínača. Pripojte sa bez námahy pomocou pokročilej technológie Bluetooth a 3,5 mm audio kábla (súčasťou balenia).


5. Superprenosný výkon na streamovanie zvuku:
KN321 má priemer iba 44 mm (1,73”) a váži iba 18 g (0,63 oz), ale má výkonné možnosti bezdrôtového prenosu zvuku. Vložte tento vysielač a prijímač do batohu alebo tašky na notebook a vezmite si ho na cesty bez najmenšej námahy.


6. Široká kompatibilita:
S priloženým 3,5 mm káblom a 3,5 mm až 2RCA káblom môže byť tento adaptér prijímača široko používaný na vašom počítači, notebooku, domácom stereo systéme, slúchadlách, smartfóne, MP3 prehrávači, CD prehrávači atď.

Použitie


Zapnutie:
Stlačte a podržte tlačidlo zapnutia/vypnutia, kým sa nerozsvieti LED


Vypnúť:
Stlačte a podržte tlačidlo zapnutia/vypnutia, kým LED nezhasne
Nabíjanie: Použite nabíjačku DC-5V a nabíjací kábel micro usb. Počas nabíjania svieti červené svetlo. Keď je batéria úplne nabitá, rozsvieti sa modré svetlo.


Prepnúť režim:
1) RX: Režim príjmu, indikátor: modrá LED
2) TX: Režim vysielania, kontrolka: červená LEDRežim RX:
Názov párovania: KN321, nájdite KN321 v nastaveniach Bluetooth telefónu, ktorý chcete spárovať. Modré svetlo bliká dvakrát za sekundu počas procesu párovania a modré svetlo bliká každé tri sekundy po úspešnom párovaní.

ako použiť:
1) Zapojte jeden koniec audio kábla do audio vstupu reproduktora a druhý koniec do audio na KN321
2) potvrďte, že je v režime RX (bliknutie modrého svetla). Nájdite názov párovania v nastaveniach Bluetooth telefónu: KN321 kliknutím spárujte.Režim TX:
Režim TX automaticky vyhľadá iné prijímacie zariadenia Bluetooth (ako sú náhlavná súprava Bluetooth, reproduktor Bluetooth, prijímač Bluetooth atď.), Červené svetlo bliká dvakrát za sekundu počas procesu párovania a červené svetlo bliká každé tri sekundy po párovaní. je úspešný.


Ako použiť:
1) Zapojte jeden koniec audio kábla do audio výstupu zariadení a druhý koniec do audio na KN321.

2) Skontrolujte, či je v režime TX (bliká červené svetlo). KN321 automaticky vyhľadá spárovanie Bluetooth headsetu alebo Bluetooth reproduktora.

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
12
Výrobca:
BlitzWolf
shipping:
3
GTIN:
5999571645107
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty