BlitzWolf - simplify your life

HiGi® X600 - Bluetooth V5.0 prijímač, kovové puzdro - dosah 50 m, výstup Jack 3.5, vstavaný mikrofón, výdrž batérie 30 hodín
HiGi® X600 - Bluetooth V5.0 prijímač, kovové puzdro - dosah 50 m, výstup Jack 3.5, vstavaný mikrofón, výdrž batérie 30 hodín
32
Novinky

HiGi® X600 - Bluetooth V5.0 prijímač, kovové puzdro - dosah 50 m, výstup Jack 3.5, vstavaný mikrofón, výdrž batérie 30 hodín

Bluetooth prijímač (BT prijímač) s čipom Qualcomm.

Toto zariadenie potrebujete, ak chcete prehrávať hudbu odoslanú z telefónu cez Bluetooth na existujúcom reproduktore s 3,5 jack vstupom.

Pre toto zariadenie napr. konvertuje Bluetooth signál odosielaný z telefónu na 3,5 mm výstup Jacka, ku ktorému môžete pripojiť reproduktor, ktorý nemá Bluetooth pripojenie. Vďaka vstavanému mikrofónu cez ňu môžete aj telefonovať.

 

Záruka: 12 mesiacov
Materiál: ABS + kov
Bluetooth kodeky: APTX HD, Aptx Low Latency, APTX, SBS, AAC
Čipová súprava: Qualcomm CSR8645
Verzia Bluetooth: v5.0
Vstavaný mikrofón: Áno
Kapacita batérie: 600 mAh
Prevádzková doba batérie: 30 hodín
Rozsah: 50 metrov
Konektory: Micro USB (na nabíjanie), 3,5 mm AUX výstup
Doba nabíjania: 2 hodiny
Veľkosť: 76*64*13 mm
Obsah balenia: - HiGi® X600 v5.0 BT prijímač
- kábel Jack-Jack
- Konvertor Jack-RCA
- kábel Micro USB

 

O značke Highi®:
Od roku 2010 spoločnosť vyrába iba zariadenia Bleutooth (vysielače, súpravy automobilov, reproduktory BT) a WiFi antény. Tento špecializovaný dizajn a výroba spôsobili, že ich výrobky s vysokou spoľahlivosťou (zlyhanie 0,2%) majú ľahkú použiteľnosť a môžete si byť istí, že ak sa rozhodnete pre svoj hygienický produkt, používate najnovšie technológie.

Na sklade. Dodanie: 2 dni.
32
Podrobnosti

Výkonný zvuk s technológiou Qualcomm aptX

Zvuková technológia aptX podporuje vysokokvalitný bezdrôtový zvuk a prináša pro-zvukovú kvalitu do vášho elektronického zariadenia.


BLUETOOTH 5.0 APTX HD
Bluetooth adaptér Carrep s najlepším čipom Bluetooth 5.0, vysoko verný stereo zvuk, 24-bitový dokonalý zvuk, ako kvalita CD (16 bit). Nahrajte si akúkoľvek hudbu, ktorá sa vám páči, bezstratovo a bezdrôtovo.
POZNÁMKA: Ak chcete využiť funkciu aptX HD, vyberte zdroj zvuku s lepšou kvalitou zvuku HD. Jednoduché prepínanie medzi HD a prioritou nízkej latencie Ak vaše zariadenie podporuje oba kodeky.


ROZSAH 50 METROV
Vďaka najnovšej technológii Bluetooth a dizajnu duálnej antény môže náš prijímač Bluetooth dosiahnuť dosah až 50 metrov vonku
POZNÁMKA: Prevádzkový dosah môže byť ovplyvnený smerovačmi Wi-Fi, adaptérmi bezdrôtovej televízie, fyzickými prekážkami, ako sú steny, kovové bariéry atď., a tiež závisí od prijímacieho zariadenia.


NEUVERITEĽNÝ ZVUK
Počúvajte hudbu tak, ako má byť. Ohromujúci vysokokvalitný zvuk s najnovším kódovaním Bluetooth 5.0, aptX HD, aptX a AAC (Apple), pridávame funkciu Bluetooth s vysokým rozlíšením do akéhokoľvek hudobného systému.


JEDNODUCHÉ NASTAVENIE, JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE
Jednoduché pripojenie, spárovanie a prehrávanie. Pripojte reproduktory počítača, domáce stereo alebo iný reproduktorový systém pomocou 3,5 mm alebo RCA kábla a potom spárujte so zvukovými zariadeniami Bluetooth, ako sú smartfóny alebo tablety. Tento produkt je len prijímač, NIE vysielač.

 

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
12
Výrobca:
BlitzWolf
shipping:
3
GTIN:
5999571645473
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty