BlitzWolf - simplify your life

Inteligentné hodinky BlitzWolf® BW-HL5: Ultra veľká obrazovka, volanie cez Bluetooth, meranie krvnej glukózy a krvného tlaku atď. – Pomer
Inteligentné hodinky BlitzWolf® BW-HL5: Ultra veľká obrazovka, volanie cez Bluetooth, meranie krvnej glukózy a krvného tlaku atď. – Pomer
48
Novinky

Inteligentné hodinky BlitzWolf® BW-HL5: Ultra veľká obrazovka, volanie cez Bluetooth, meranie krvnej glukózy a krvného tlaku atď. – Pomer

Prepracovaný dizajn a dobre vyzerajúce inteligentné hodinky sú vybavené množstvom zdravotných funkcií, podporou Bluetooth hovorov a 7-dňovou dobou používania.

Záruka: 12 mesiacov
Podporované systémy: Android, IOS
Aplikácia: FitCloudPro
Zdravie Monitor srdcového tepu, Monitor krvného tlaku, Monitor krvného kyslíka (SpO2), Monitor krvného cukru, Meranie teploty, Mett test, Monitorovanie spánku
Monitorovanie činnosti Viacero športových režimov, kalórie, vzdialenosť, kroky
Aplikácia Ovládanie hudby, Ovládanie fotoaparátu, Budík Stopky, Počasie, Vlastné vytáčanie, Vytáčanie, Nastavenie jasu, Vyhľadávanie telefónu, Režim Nerušiť
Materiál: Plastové puzdro, kovový lem, silikónový remienok
Odolnosť voči vode: IP67
Farba: Pomer
Displej: 2,1 palca, IPS, 320 x 386 px
Veľkosť: 54,85 * 42,32 * 13,1 mm
Verzia Bluetooth: BT 5.3
Prevádzkové hodiny: 4-7 dní
Doba nabíjania: 3-4 hodiny
Typ nabíjania: magnetický náboj
Na sklade. Dodanie: 2 dni.
48
Podrobnosti

BlitzWolf® BW-HL5 je neuveriteľný kus nositeľnej technológie, ktorá spôsobí revolúciu vo vašej každodennej rutine. Vďaka ultra veľkej obrazovke a elegantnému dizajnu tieto inteligentné hodinky spájajú štýl a funkčnosť ako nikdy predtým.


Bluetooth hovory
Jednou z výnimočných funkcií inteligentných hodiniek BlitzWolf® BW-HL5 je ich schopnosť uskutočňovať Bluetooth hovory. Časy, keď ste svoj telefón nosili všade so sebou, sú preč – teraz môžete jednoducho uskutočňovať a prijímať hovory priamo zo svojho zápästia. Táto inovatívna funkcia umožňuje maximálne pohodlie a slobodu.


Niekoľko vstavaných monitorovacích senzorov
Tieto inteligentné hodinky sú tiež vybavené pokročilými možnosťami monitorovania zdravia. Hladinu glukózy v krvi a krvný tlak si môžete jednoducho zmerať niekoľkými ťuknutiami na obrazovku. Monitorovanie týchto životne dôležitých zdravotných indikátorov nebolo nikdy jednoduchšie a dostupnejšie. Sledujte svoje zdravie v reálnom čase a starajte sa o svoju pohodu bez námahy.


Merania aktivity
Okrem funkcií monitorovania zdravia ponúkajú inteligentné hodinky BlitzWolf® BW-HL5 celý rad ďalších funkcií, ktoré skvalitnia váš každodenný život. So vstavaným krokomerom a sledovačom spánku môžete sledovať svoju fyzickú aktivitu a spánkové vzorce, čím zaistíte, že budete na vrchole svojich fitness cieľov a budete si môcť oddýchnuť.

Inteligentné hodinky sú tiež navrhnuté tak, aby odolali vášmu aktívnemu životnému štýlu vďaka odolnej konštrukcii a vodotesnosti IP67. Či už chodíte do posilňovne, beháte v daždi alebo plávate v bazéne, tieto inteligentné hodinky môžete nosiť bez obáv.


Aplikácia FitCloudPro
Pripojenie inteligentných hodiniek BlitzWolf® BW-HL5 k smartfónu je bezproblémové. Jednoducho si stiahnite špecializovanú aplikáciu (FitCloudPro) a synchronizujte ju so svojím zariadením, aby ste získali prístup k ďalším funkciám, ako sú upozornenia na správy, diaľkové ovládanie fotoaparátu a ovládanie prehrávania hudby. Už nikdy nezmeškáte žiadnu dôležitú správu alebo príležitosť na selfie.


Celkovo
Inteligentné hodinky BlitzWolf® BW-HL5 menia hru. Spája štýl, funkčnosť a pokročilé funkcie monitorovania zdravia, všetko v jednom elegantnom a odolnom dizajne. Zostaňte v spojení, sledujte svoje zdravie a vylepšite svoj každodenný život s týmito výnimočnými inteligentnými hodinkami.

 

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
18
Výrobca:
BlitzWolf
product_id:
BW-HL5 Gold
shipping:
3
GTIN:
5999571646449
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty