BlitzWolf - simplify your life

Kroky inštalácie Wallboxu

Kroky inštalácie
Krok 1: Uistite sa, že máte koľko fáz a koľko ampérov na fázu
Začnite hodnotením elektrickej kapacity dostupnej na nabíjanie elektrických vozidiel vo vašej domácnosti. Pri tomto a montáži odporúčame pomoc elektrikára.

Poznámka: Ak plánujete v budúcnosti zvýšiť prúd, pokojne si môžete kúpiť nabíjačku, ktorá je väčšia ako kapacita vašej domácnosti, pretože výkon nabíjačiek môžete nastaviť smerom nadol, takže môžete využiť celkový výkon vašej nabíjačky po zvýšení ampérov.


Krok 2: Kúpte si nabíjačku
Vyberte si a kúpte si elektrickú nabíjačku. Ak chcete požiadať o štátnu podporu, uistite sa, že ste si vybrali správny model.


Krok 3: Vyberte miesto pre nabíjačku
Vyberte miesto pre elektrickú nabíjačku, ideálne v blízkosti parkovacieho miesta a chránené pred poveternostnými vplyvmi.
Nabíjačky môžete namontovať na stenu alebo si vybrať stĺp, na ktorý môžete umiestniť 1 alebo 2 nabíjačky v závislosti od modelu.


Krok 4: Nainštalujte nabíjačku
Nainštalujte a pripojte novú elektrickú nabíjaciu stanicu. Pri pripájaní dbajte na správny prierez kábla, správne pripojenie poruchového prúdu a Fi relé!


Krok 5: Priebežná údržba
Je dôležité pravidelne kontrolovať a udržiavať nabíjačku a jej pripojenia, aby ste sa uistili, že sú v dobrom stave. To môže zahŕňať kontrolu opotrebovania a čistenie konektorov. Váš elektrikár vám môže poradiť, ako často by ste to mali robiť.


Dá sa pripojiť káblom z 3 smerov:

 

Pridajte svoju nabíjačku do aplikácie:

Takto jednoducho sa dá nakonfigurovať nabíjačka. Po nastavení môžete na spustenie nabíjania použiť aj vašu RFID kartu:

Inštalácia CT boxu: