BlitzWolf - simplify your life

LED Ring; kruhové svetlo + telefón stojan Blitzwolf BW-SL3

Túžite mať fotky a videá ako z profesionálneho štúdia priamo z pohodlia vášho domova? Potom je pre vás kruhové LED fotosvetlo Blitzwolf BW-SL3 ako stvorené. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti a nízkej hmotnosti je ideálne pre menšie priestory a tiež ho možno jednoducho preniesť tam, kde bude potrebné. Fotosvetlo vám ponúka možnosť nastavenia intenzity svetla a požadovanej farby, takže si môžete vytvoriť dokonalé prostredie pre fotky či videá. Využiť ho môžete na fotografovanie, vlogy, líčenie a mnoho ďalšieho. Fotosvetlo Blitzwolf BW-SL3 sa stane nepostrádateľnýmspoločníkom vo vašej tvorbe!
Nie je skladom
28
Od: 15.09.2023   Do vypredania zásob!
Ušetrené 11 €
27
38 
Podrobnosti

Fotosvetlo Blitzwolf BW-SL3 je ideálne na online tvorbu
Indexy CRI 95 a TLCI 93 zaisťujú reálne podanie farieb aj tónov pleti pre profesionálny výsledok
Využitie pre dokonalé líčenie v kozmetike
Nastavenie intenzity svetla od 0 % do 100 %
Nastavenie požadovanej farby svetla v rozsahu od teplej (2300 K) po studenú (6000 K)
Dosiahnete štúdiovej kvality bez nutnosti používania filtrov či difúzora
Fotosvetlo Blitzwolf BW-SL3 je vyrobené z kvalitného ABS materiálu
Kompaktné rozmery s bohatým príslušenstvom
Upevnenie zrkadla alebo telefónu.

 

Využite svetlo na online tvorbu

Kruhové fotosvetlo Blitzwolf BW-SL3 LED je ideálne svetlo na online tvorbu. Využiť ho môžete na vytváranie beuaty fotografií, živého vysielania, vlogov, online hovorov či make-up tutoriálov. Nechýba tiež možnosť portrétnych fotografií alebo fotografií malých produktov. LED svetlo sa dokáže prispôsobiť širokej škále vašich potrieb. Je len čisto na vás, ako svetlo Blitzwolf BW-SL3 využijete.

Ako z profesionálneho štúdia
Pokiaľ práve natáčate make-up tutoriál či fotografujete, je veľmi dôležité mať vždy presnú farbu svetla. Indexy CRI 95 a TLCI 93 vám zaistia, že budú tóny vašej pleti, aj vaša pleť samotná, v reálnych farbách. S LED svetlom Blitzwolf BW-SL3 LED dosiahnete štúdiovej kvality bez nutnosti používania filtrov či difúzora. Narozdiel od bodových alebo menších plochých svetiel, poskytuje Blitzwolf BW-SL3 atraktívne mäkké svetlo bez nepríjemných tieňov. Vaša tvár bude teda rovnomerne nasvietená, pričom v očiach budete mať kruhové odlesky, ktoré vyzerajú na fotke či videunaozaj zaujímavo.

Možnosť nastavenia ovládania a intenzity svetla
Fotosvetlo Blitzwolf BW-SL3 vám ponúka možnosti nastavenia centrálneho ovládania a nastavenia intenzity svetla. Sami si tak môžete vytvoriť perfektné svetlo pre natáčanie, fotenie portrétov či produktov. Ovládacie gombíky sú dostupné ako spredu, tak aj zozadu. Gombíky vám umožnia rýchlo nastaviť požadovanú farbu a intenzitu svetla od 0 % do 100 %. Farbu budete mať k dispozícii v rozsahu od teplej (2700 K) po studenú (2800 – 6000 K) tak, aby zodpovedala iným svetlám či okolitým svetelným podmienkam. Všetky tieto možnosti a vlastnosti vám otvárajú cestu k väčšejkreativite.

Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť fotosvetla Blitzwolf BW-SL3
Fotosvetlo Blitzwolf BW-SL3 s priemerom 25,4 cm je vďaka svojim kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti ideálne na prácu v menších priestoroch či na prenos z miesta na miesto. Stačí ho jednoducho vložiť do kabelky alebo tašky a hurá na fotenie.

Blitzwolf BW-SL3 sa uplatní aj v kozmetike
Ak milujete líčenie a baví vás vytvárať dokonalý make-up, potom je fotosvetlo Blitzwolf BW-SL3 stvorené presne pre vás. V kozmetike je dôležité poznať prostredie a svetelné podmienky, kde líčenie uplatníte. S fotosvetlom si sami môžete tieto podmienky vytvoriť a zabezpečiť si tak doma perfektný výsledok priamo ako z profesionálnej maskérne. Sami si nastavíte požadovanú teplotu farby a farebný tón.

Fotosvetlo Blitzwolf BW-SL3 z kvalitného materiálu
Fotosvetlo Blitzwolf BW-SL3 je vyrobené z vysoko kvalitného ABS materiálu, ktorý bez problémov odolá vysokej teplote a zvládne absorbovať nárazy, takže si ho môžete vziať kamkoľvek so sebou na cesty. Fotosvetlo disponuje tiež systémom ventilácie, ktorý vám zaručuje dlhú životnosť výrobku aj pri náročnejšom používaní.

 

 

Blitzwolf BW-SL3
Informácie
Doprava:
3
Záruka:
18
Výrobca:
BlitzWolf
shipping:
3
GTIN:
5999571641314
Doplnkové produkty
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty