BlitzWolf - simplify your life

Magicsee G7 pro 4K TV Box – Android 11.0, 4G RAM / 32G ROM, štvorjadrový procesor, 2,4G/5G duálna WIFI
Magicsee G7 pro 4K TV Box – Android 11.0, 4G RAM / 32G ROM, štvorjadrový procesor, 2,4G/5G duálna WIFI
54

Magicsee G7 pro 4K TV Box – Android 11.0, 4G RAM / 32G ROM, štvorjadrový procesor, 2,4G/5G duálna WIFI

G7 Pro Android 11 TV Box vyrába spoločnosť Magicsee, ktorá sa špecializuje na vytváranie zábavných zariadení. G7 Pro je navrhnutý tak, aby zlepšil váš televízny zážitok, ponúka vysoký výkon a špičkové funkcie. Vďaka štvorjadrovému procesoru S905Y4, 4 GB RAM a 32 GB internému úložisku je ideálny na streamovanie, hranie hier a ďalšie.

Disponuje všetkými potrebnými portami (HDMI, optický, USB, AV atď.) a jeho diaľkové ovládanie je schopné aj hlasového ovládania pomocou Google Home.

CPU
Amlogic S905W2 Quad Core, ARM® Cortex™-A35
GPU ARM Mali-T820MP3
RAM DDR3 4GB
ROM eMMC 32GB
DC In DC 5V/2A
USB hostiteľ 2 x USB 2.0, podpora U DISK a USB HDD
Čítačka pamäťových kariet Čítačka kariet TF
LAN Ethernetový port RJ45 /100MBps
Wifi Wireless LAN 802.11a/b/g/n – 2.4GHz , 5Ghz
AV In AV (3 v 1) port
SPDIF Optický
OS Android™ 11
Rozmer produktu
105*105*15mm
Hmotnosť balenia 400 gNa sklade. Dodanie: 2 dni.
54
Podrobnosti

Výkonný výkon
Srdcom G7 Pro je štvorjadrový procesor S905Y4, ktorý zaisťuje bleskurýchly výkon. Či už sa pohybujete v ponukách, spúšťate aplikácie alebo streamujete obsah vo vysokom rozlíšení, tento výkonný stroj to všetko hladko zvládne.


OS Android 11
G7 Pro beží na Androide 11, najnovšom operačnom systéme Google. To znamená, že budete mať prístup k obrovskému ekosystému aplikácií, hier a služieb prostredníctvom Obchodu Google Play. Možnosti prispôsobenia sú bohaté, čo vám umožní prispôsobiť si televízny zážitok podľa vašich predstáv.


Dostatok pamäte RAM a úložiska
So 4 GB RAM sa multitasking stane hračkou. Bez námahy prepínajte medzi aplikáciami, hrajte hry a streamujte bez problémov.
Vnútorná pamäť 32 GB poskytuje dostatok miesta pre vaše obľúbené aplikácie, mediálne súbory a ďalšie. Úložisko môžete navyše rozšíriť pomocou externých diskov alebo kariet microSD.


Ohromujúce vizuály
G7 Pro podporuje rozlíšenie 4K Ultra HD a poskytuje krištáľovo čistý obraz. Či už sledujete svoj obľúbený seriál alebo sa ponoríte do filmového majstrovského diela, jasnosť a detaily vás ohromia.


Dvojpásmové Wi-Fi
Rozlúčte sa s ukladaním do vyrovnávacej pamäte! G7 Pro je vybavený dvojpásmovou Wi-Fi (2,4 GHz a 5 GHz), ktorá zaisťuje stabilné a rýchle pripojenie. Streamujte obsah, hrajte online hry a prehliadajte web bez prerušenia.


Množstvo konektivity
Pripojte svoje periférne zariadenia bez námahy pomocou viacerých portov:
HDMI 2.1: Pripojením k televízoru alebo monitoru získate vysokokvalitný výstup videa.
USB 3.0 a USB 2.0: Pripojte externé disky, klávesnice alebo herné ovládače.
Ethernet: Pre tých, ktorí uprednostňujú káblové pripojenie.
AV výstup: staršie zariadenia? Žiaden problém!
Slot pre kartu MicroSD: Rozšírte svoju kapacitu úložiska.


Užívateľsky prívetivé rozhranie
Intuitívne rozhranie robí navigáciu radosťou. Prispôsobte si svoju domovskú obrazovku, organizujte aplikácie a jednoducho pristupujte k svojmu obľúbenému obsahu.


Hlasové ovládanie
G7 Pro podporuje hlasové príkazy. Jednoducho použite diaľkové ovládanie na vyhľadávanie, spúšťanie aplikácií alebo upravovanie nastavení pomocou hlasu.


Kompatibilita Kodi
Ak ste nadšencom Kodi, radujte sa! G7 Pro je kompatibilný s Kodi, čo vám umožňuje streamovať vašu mediálnu knižnicu, živé televízne vysielanie a ďalšie.


Elegantný dizajn
Minimalistický dizajn G7 Pro hladko zapadne do akéhokoľvek domáceho nastavenia. Jeho kompaktný tvar zaručuje, že nezaplní vaše zábavné centrum.


V súhrne
Magicsee G7 Pro Android 11 TV Box kombinuje výkon, všestrannosť a štýl. Bez ohľadu na to, či práve sledujete, hráte hry alebo skúmate rozsiahly ekosystém Androidu, toto zariadenie sľubuje pohlcujúci a bezproblémový zážitok. Zvýšte úroveň zábavy – získajte G7 Pro ešte dnes!

 

 

 

 

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
18
Výrobca:
BlitzWolf
shipping:
3
GTIN:
5999571646517
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty