BlitzWolf - simplify your life

Okuliare na monitor Xiaomi Mijia Anti-Blue, s titánovým rámom - modré svetlo a UV filtrovanie, štvorcový tvar, pohodlné nosenie - čierne
Okuliare na monitor Xiaomi Mijia Anti-Blue, s titánovým rámom - modré svetlo a UV filtrovanie, štvorcový tvar, pohodlné nosenie - čierne
54

Okuliare na monitor Xiaomi Mijia Anti-Blue, s titánovým rámom - modré svetlo a UV filtrovanie, štvorcový tvar, pohodlné nosenie - čierne

Okuliare Xiaomi MONITOR
Počítačové okuliare sú navrhnuté tak, aby pomocou špeciálnych šošoviek znížili škodlivé účinky na zrak pri dlhšej práci s počítačom.

Značka Xiaomi Mijia
Označenie Okuliare monitora s filtrom modrého svetla
Farba Modrá
rod Unisex
Materiál šošovky TAC
Materiál rámu TR90 + 
Vlastnosť šošovky Polarizované, odolné voči UV žiareniu
Vlastnosť rámu Vysoko kvalitné pánty, odolné
Veľkosť 55 x 17 x 140mm
Hmotnosť 15 gramov
Obsah balenia - Xiaomi Mijia Anti Blue Light Glasses Square
– puzdro
– utierka na šošovky
Na sklade. Dodanie: 2 dni.
54
Podrobnosti

V modernom svete je ťažké si predstaviť čo i len deň bez obrazoviek. Mobilné zariadenia v mnohom uľahčujú život, no zároveň postupne zhoršujú videnie.

Okuliare Xiaomi Mijia Anti-Blue Titanium Square Glass sú navrhnuté tak, aby znížili negatívny vplyv na zrak pri dlhšej práci za počítačom. Špeciálne šošovky odfiltrujú UV žiarenie a určité modré vlnové dĺžky, vďaka čomu sa oči nevysušujú a sú menej unavené.

 

 


Ultraľahký rám
Rám okuliarov Xiaomi Mi Computer Glasses vyrobený z titánu a antialergického plastu TR90 je ultraľahký a elastický a zároveň je úplne pohodlné nosiť okuliare stále. A tiež flexibilný dizajn rámu zaisťuje bezpečnosť samotných okuliarov v prípade pádu.

Silný titánový predstavec je mimoriadne spoľahlivý a dlho si zachováva dobrý vzhľad. Tento klasický rám je vhodný pre akýkoľvek štýl oblečenia.

Pohodlný strih bez tlaku
Zakrivené bočnice efektívne rozdeľujú tlak a rozdeľujú tlak na uši pre pohodlné nosenie. Vystužené slučky z kovovej zliatiny bezpečne spájajú bočnice s rámom, čím zaisťujú odolnosť a ochranu pred poškodením. Samonastavovacie nosové vankúšiky nekĺžu a netlačia na nos.

Odráža až 75% modrého svetla
Šošovky odrážajú až 75% modrého svetla a plne chránia pred UV žiarením. Zároveň je zachovaná najvyššia čistota videnia cez okuliare.

Stane sa vaším spoľahlivým ochrancom pred škodlivým účinkom modrého žiarenia. Vystavenie škodlivému modrému svetlu z mobilných telefónov, tabletov, počítačov, televízorov a moderných interiérových LED svetiel narúša váš spánok a spôsobuje trvalé poškodenie zraku.

 

Ak vás trápia bolesti očí a hlavy z dlhej doby pred obrazovkou, potom sa tento model okuliarov stane vaším spoľahlivým ochrancom pred škodlivým účinkom modrého žiarenia.

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
12
Výrobca:
BlitzWolf
product_id:
HMJ03RM
shipping:
3
GTIN:
6934177795091
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty