BlitzWolf - simplify your life

PULUZ fotobatoh odolný voči vode a poškriabaniu (PU5015B)
PULUZ fotobatoh odolný voči vode a poškriabaniu (PU5015B)
42

PULUZ fotobatoh odolný voči vode a poškriabaniu (PU5015B)

Uchovávajte fotoaparát a príslušenstvo na bezpečnom mieste, a to aj v extrémnych poveternostných podmienkach!
Toto je batoh Puluz odolný voči dažďu, nárazom a poškriabaniu!

Značka Puluz
Model PU5015B
Materiál Oxford tkanina
Farba Šedá
Veľkosť 31x15x45cm

Skladom. Dodanie do 2-3 pracovných dní.
42
Podrobnosti

Puluz PU5015B vodeodolný fotobatoh odolný voči poškriabaniu
Dbajte na bezpečnú prepravu fotoaparátu, fotoaparátu, dronu alebo iných predmetov. Fotografický batoh Puluz PU5015B sa vyznačuje veľkou kapacitou a vďaka vyberateľným priehradkám umožňuje optimálne usporiadanie priestoru. Je tiež extrémne odolný a vodeodolný. Je navrhnutý tak, aby vám zabezpečil pohodlie pri akejkoľvek expedícii alebo fotení v exteriéri.


Veľká kapacita
Tento praktický batoh je mimoriadne priestranný. Svoje fotografické vybavenie jednoducho umiestnite s príslušenstvom – ako sú fotoaparáty a objektívy, flash disky, drony alebo herné konzoly. Skvelé aj vonku! Do ruksaku si zbalíte napríklad prezlečenie, jedlo, notebook, smartfón, powerbanku, uterák, slnečné okuliare, zubnú pastu a zubnú kefku, hrebeň či lieky.


Organizované
Batoh bol navrhnutý tak, aby umožňoval optimálne usporiadanie priestoru. Je vybavená množstvom vreciek, vrátane tých na zips. Nájdete tu aj vyberateľné 1 cm penové vložky, s ktorými vytvoríte priehradky ľubovoľnej veľkosti. Vnútro batohu si tak môžete prispôsobiť svojim očakávaniam a uľahčíte si tak poriadok vo veciach!


Nebojí sa extrémnych podmienok
Nebojte sa o bezpečnosť svojich zariadení! Vonkajšia vrstva batohu je vyrobená z nepremokavej a odolnej Oxford tkaniny, ktorá je mimoriadne odolná voči poškodeniu a opotrebovaniu. Výrobok má odolný kovový zips. Chytil vás silný lejak? Nasaďte si na batoh navyše pláštenku do dažďa a o nič sa nestarajte!

 

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
12
Výrobca:
Puluz
shipping:
3
GTIN:
5999571644407
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty