BlitzWolf - simplify your life

PULUZ Solar Power DSLR-Fotorucksack – 12W Ladeleistung, Fotozubehör + Laptop-Aufbewahrungsfächer, wasser- und kratzfestes Gewebe
PULUZ Solar Power DSLR-Fotorucksack – 12W Ladeleistung, Fotozubehör + Laptop-Aufbewahrungsfächer, wasser- und kratzfestes Gewebe
54

PULUZ Solar Power DSLR-Fotorucksack – 12W Ladeleistung, Fotozubehör + Laptop-Aufbewahrungsfächer, wasser- und kratzfestes Gewebe

Nabíjajte svoj telefón alebo akékoľvek iné elektrické zariadenie so solárnou taškou Puluz a zároveň poskytujete bezpečný a dostatočný priestor pre vaše fotografické veci a notebook.

Okrem solárneho nabíjania je to batoh odolný proti dažďu a poškriabaniu od Puluz!

Značka Puluz
Model PU5018B
Materiál Oxford tkanina
Farba Šedá
Nabíjacia sila 12 W
Nabíjanie cez USB 2.1A
Energetická účinnosť 24%
Typ solárneho panelu Monokryštál kremíka
Ochrana solárneho panelu proti poškriabaniu ETFE laminovaný povrch
Veľkosť 48 cm x 33 cm x 8 cm
Na sklade. Dodanie: 2 dni.
54
Nasledujúci produkt tiež odporúčame ako doplnok
Podrobnosti

Fotografický batoh so solárnou energiou
Nerobte si starosti, ak sa niektorému z vašich zariadení cestou vybije energia, pretože tento batoh Puluz nabíja akékoľvek zariadenie nabíjané káblom USB s výkonom 12 W a navyše ste ohľaduplní k životnému prostrediu!
Taška je vodeodolná, solárne panely majú znateľnú hmotnosť a sú vybavené vrstvou odolnou voči poškriabaniu, aby nedošlo k poškodeniu.


Skladovanie
Veľký priestor, veľká kapacita, cestovný partner na outdoorové športy, keďže sa doň zmestí 14-palcový notebook, fotoaparát, oblečenie, jedlo, fľaša s vodou, malý riad, časopis, tablet, mobilné telefóny, slnečné okuliare, skladacie dáždniky, hygienické vložky, rúže a iná kozmetika.


Vaše zariadenia sú v bezpečí
Dbajte na bezpečnú prepravu fotoaparátu, fotoaparátu, dronu alebo iných predmetov. Fotografický batoh Puluz PU5018B je charakteristický svojou veľkou kapacitou, takže si môžete nájsť miesto pre svoju zrkadlovku s objektívmi a 3-6 doplnkovým fotopríslušenstvom. Je tiež extrémne odolný a vodeodolný. Je navrhnutý tak, aby vám zabezpečil pohodlie pri akejkoľvek expedícii alebo fotení v exteriéri.


Praktické a pohodlné
Batoh bol navrhnutý tak, aby umožňoval optimálne usporiadanie priestoru. Je vybavená množstvom vreciek, vrátane tých na zips. Nájdete tu aj vyberateľné 1 cm penové vložky, s ktorými vytvoríte priehradky ľubovoľnej veľkosti. Vnútro batohu si tak môžete prispôsobiť svojim očakávaniam a uľahčíte si tak poriadok vo veciach! Priedušný elastický ramenný popruh a chrbát poskytujú dodatočnú podporu pre váš chrbát a cítite sa pohodlnejšie.


Kvalita
Nebojte sa o bezpečnosť svojich zariadení! Vonkajšia vrstva batohu je vyrobená z nepremokavej a odolnej Oxford tkaniny, ktorá je mimoriadne odolná voči poškodeniu a opotrebovaniu. Výrobok má odolný kovový zips.

 

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
12
Výrobca:
Puluz
product_id:
PU5018B
shipping:
3
GTIN:
5999571645992
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty