BlitzWolf - simplify your life

RSH Airbox-02 Air Detector - Inteligentný detektor kvality vzduchu: CO2, formaldehyd, meranie a alarm teploty, vlhkosti a znečistenia ovzdušia
RSH Airbox-02 Air Detector - Inteligentný detektor kvality vzduchu: CO2, formaldehyd, meranie a alarm teploty, vlhkosti a znečistenia ovzdušia
30

RSH Airbox-02 Air Detector - Inteligentný detektor kvality vzduchu: CO2, formaldehyd, meranie a alarm teploty, vlhkosti a znečistenia ovzdušia

Zmerajte a nastavte automatizované procesy na udržanie dobrej kvality vzduchu vo vašej domácnosti.

Vstup DC 5V-1A
Typ rozhrania Micro-USB
Ovládanie APP BlitzWolf, Tuya Smart, Smart Life
Režim siete 2,4 GHz Wi-Fi
Rozsah detekcie formaldehype 0-10,00 mg/m³
Rozsah detekcie VOCs 0-99,9 ppm
Rozsah detekcie CO2 0-1000 str./min
Rozsah detekcie teploty 0-60 °C
Rozsah detekcie vlhkosti 0-95% RH

Pracovné napätie

(menovité)

4,8-12V
Pracovný prúd 10-496 mA
Režim napájania USB 5V/1A
Certifikácia CE, RoHS
 Obsah balenia - RSH Airbox-02 Air Detector
- Micro USB cable

Značka RSH - sa špecializuje na výrobu senzorov a nabíjačiek už od roku 2007. Od vzniku zariadení Smart Home vybavili svoje produkty smart funkciami. Dodávame so zárukou 18 mesiacov.

Skladom. Dodanie do 2-3 pracovných dní.
30
Podrobnosti

RSH Airbox-02 je inteligentný merač teploty, vlhkosti a toxických plynov na udržanie dobrej kvality vzduchu vo vašej domácnosti. Údaje o ovládaní aplikácií, sledovaní a histórii- Meranie toxických plynov okrem teploty a vlhkosti
Tento produkt meria teplotu a vlhkosť vzduchu vo vašej domácnosti, ako aj prítomnosť rôznych toxických plynov (formaldehyd, VOC toxické plyny, oxid uhličitý), pre ktoré dokážeme spustiť alarm alebo smart udalosť. Je teda možné automatizovať spínanie systémov zvlhčovania, čistenia vzduchu, vetrania alebo vykurovania (ak sú tieto systémy prepojené aj s naším systémom inteligentnej domácnosti)


- Vysoko účinné vetracie otvory na RSH Airbox-02
Priepustný dizajn s viacerými vetracími otvormi, 360-stupňová detekcia zmien vzduchu. Dva spôsoby umiestnenia: stena / strop.


- Kompatibilné s aplikáciami BlitzWolf / Tuya Smart / Smart Life
Použite 2,4 GHz WIFI na pripojenie k BW/Tuya/Smart Life APP a sledujte namerané dáta aj na diaľku.


- Sledujte historické údaje
Podporuje export údajov histórie do poštovej schránky (nastavenie v Aplikáciách)


Poznámka
Neumiestňujte výrobok na dlhú dobu do zaolejovaného a silného konvekčného vzduchu alebo organického plynu s vysokou koncentráciou, inak sa poškodí snímač.Najdôležitejšie plyny, ktoré určujú kvalitu vzduchu


Náš pocit tepelnej pohody závisí vo veľkej miere od nasledujúcich faktorov:
Teplota vzduchu, dokonca aj malé zmeny, ktoré sú okamžite viditeľné. Udržiavanie teploty na optimálnej úrovni (18-22°C) je zároveň veľmi nákladné a do veľkej miery závisí od energetickej náročnosti budovy.


Relatívna vlhkosť vzduchu, ktorá udáva obsah vodnej pary vo vzduchu, by sa mala pohybovať medzi 40-60%. Toto nie je taký kritický parameter a je rovnako prísne kontrolovaný ako teplota. Jeho hodnoty, ktoré sú výrazne vzdialené od optimálneho rozsahu, stále vyvolávajú výrazný pocit nepohodlia. Vlhkosť sa v klimatizačných systémoch najčastejšie monitoruje sušením cirkulujúceho vzduchu.


Zloženie vzduchu, tvorené zmesou atmosférických plynov. V rámci toho má najväčší biofyzikálny význam percento kyslíka a oxidu uhličitého. Koncentrácia týchto dvoch plynov sa vo vnútorných priestoroch mení veľmi rýchlo, vzhľadom na to, že sa podieľajú na metabolických, chemických a biochemických procesoch. Zmena obsahu CO2 vo vdychovanom vzduchu má na ľudský organizmus väčší vplyv ako porovnateľná zmena obsahu kyslíka. Základným prvkom sledovania zloženia ovzdušia je teda kontrola obsahu oxidu uhličitého.


Vplyv obsahu CO2 na zdravie
Musíme vedieť, že obsah oxidu uhličitého viac ako 20 % vo vzduchu môže v kritických prípadoch spôsobiť smrť. V strednom rozsahu koncentrácie sa najčastejšie pozoruje ospalosť a obmedzenie schopnosti koncentrácie. Ak už obsah CO2 vo vdychovanom vzduchu prekročí 1000 ppm, dostaví sa nielen ospalosť a strata pozornosti, ale zhustne dýchanie, dýchavičnosť a zrýchlený tep.


Charakterizácia koncentrácií CO2 a ich vplyv na ľudský organizmus
Obsah oxidu uhličitého vo vzduchu - typický stav
350-450 ppm - typický obsah CO2 v atmosférickom vzduchu, s rastúcou tendenciou v dôsledku ľudskej činnosti
600-800 ppm - trvalo prípustná hladina koncentrácie bez škodlivých účinkov
1000 ppm - horná hranica trvalo prípustnej úrovne v rámci lokalít
5000 ppm - prípustná horná hranica pri 8-hodinovej expozícii
6000-30000 ppm - horná hladina prípustná pri krátkodobej expozícii
3-8% - rozsah koncentrácie CO2 spôsobujúci zmeny biofyzikálnych parametrov
>10% - hladina CO2, pri ktorej sa vyskytujú príznaky otravy
>20 % – úroveň CO2, pri ktorej je ohrozený životFormaldehyd: hlavná látka znečisťujúca vnútorné ovzdušie

Jeho vdychovanie zvyšuje aj riziko ochorení dýchacích ciest. Ak radi používame veľa osviežovačov vzduchu a parfumov, je lepšie sa ich kvôli sebe zbaviť. Vzduch v našich domácnostiach fúkame takmer plný chemikálií. Formaldehyd sa nachádza aj v mnohých dezinfekčných a čistiacich prostriedkoch na toalety. V stavebníctve sa používa na výrobu spojív a izolačných materiálov; a možno ho nájsť aj v lepiacom materiáli rôznych lisovaných nábytkových a dyhových dosiek.
Vždy zabezpečte dostatočné vetranie, neprekurujte dom a kontrolujte vlhkosť – v teplom vlhkom prostredí sa do ovzdušia dostáva viac formaldehydu. Ak je niekde v dome izolácia z močovino-formaldehydovej peny, nechajte si skontrolovať jej vlhkosť a nechajte odborníka odstrániť mokrú alebo rozkladajúcu sa penu.


Aká je povolená hladina formaldehydu v čistom vzduchu?
Nad morom max. 0,005 ppm, vo vidieckych oblastiach max. 0,012 ppm. 1 ppm znamená, že v 1 milióne dielov vzduchu je 1 diel formaldehydu. Spodná hranica, nad ktorou sa prejaví dráždivý účinok, je asi 0,3 ppm v prípade vnútorných miestností. 3 ppm sú už pre väčšinu ľudí mimoriadne nepríjemné a počas dlhšieho časového obdobia takmer neznesiteľné.Nainštalujte inteligentný ovládač RSH® Airbox-02 v 7 jednoduchých krokoch:

1. Stiahnite si aplikáciu BlitzWolf / Smartlife / Tuya App do svojho telefónu, či už ide o Android alebo IOS, a vyberte tlačidlo „Pridať zariadenia“ v pravom hornom rohu.
2. Zapnite Airbox-02 pomocou dodaného micro USB kábla.
3. Stlačte a podržte resetovacie tlačidlo na Airbox-02 na 5 sekúnd
4. Pridajte nové zariadenie potiahnutím prstom po znamienku + v pravom hornom rohu a vyberte zariadenie so senzorom CO2.
5. Vyberte a zadajte heslo pre domácu bezdrôtovú sieť.
6. Premenujte zariadenie tak, že ak máte niekoľko zariadení inteligentnej domácnosti, môžete ho ľahko rozpoznať.
7. Stlačte tlačidlo „Hotovo“ a vytvorte pravidlá a odošlite upozornenia v aplikácii.

 

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
18
Výrobca:
BlitzWolf
shipping:
3
GTIN:
5999571644827
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty