BlitzWolf - simplify your life

RSH® QG06 - Nástenné svietidlo Smart Hexagon color (RGB) - 6 ks, aplikácia + diaľkové ovládanie, možnosť nalepenia na stenu
RSH® QG06 - Nástenné svietidlo Smart Hexagon color (RGB) - 6 ks, aplikácia + diaľkové ovládanie, možnosť nalepenia na stenu
48

RSH® QG06 - Nástenné svietidlo Smart Hexagon color (RGB) - 6 ks, aplikácia + diaľkové ovládanie, možnosť nalepenia na stenu

SMART Hexagonal gaming light!

Posuňte sa na ďalšiu úroveň a aktualizujte svoju izbu šesťhrannými nástennými svietidlami RSH®, ovládajte jej farby hlasom, aplikáciou alebo diaľkovým ovládačom.

Záruka: 18 mesiacov
Kompatibilita: IOS a Android
Ovládanie aplikácie: BlitzWolf, Tuya Smart, Smart Life
Jas: 1000 lm
Aktuálne: DC 5V
Výkon: 100 lm/w
Index podania farieb (Ra): 90
Veľkosť (1ks): Rozmery 89x89x18 mm
Životnosť LED: 30 000 hodín
IP ochrana: IP20
Normy zhody: CE, RoHS, EMC, LVD,
Obsah balenia: 6 šesťhranných RGB farebných svetiel, USB kábel, obojstranné lepidlo, diaľkové ovládanie
Na sklade. Dodanie: 2 dni.
48
Podrobnosti

Urobte svoj domov jedinečným s touto šesťhrannou lampou meniacou farbu, ktorú môžete ovládať z telefónu a diaľkového ovládača!- Aplikáciu môžete ovládať aj hlasom pomocou integrácie systému Google / Alexa, alebo si na ovládanie vyberte diaľkový ovládač, ktorý je súčasťou balenia. Pomocou špendlíkov ho môžete spojiť v ľubovoľnom tvare pozdĺž rovín šesťuholníka.


- Každá lampa sa dá zapínať samostatne a samostatne, ponúka 13 pevných farieb a 3 dynamické režimy prevádzky a nastavenia jasu a tiež si môžete nastaviť časovač.


- Funguje tiež dobre ako nočné svetlo, pretože moduly sú stmievateľné


- Svietidlá možno jednoducho pripevniť na stenu pomocou obojstranného lepidla, ktoré je súčasťou balenia.


- životnosť LED diód je 30 000 hodín, telo je vyrobené z ABS, takže si môžete byť istí, že toto svietidlo bude zdobiť vašu izbu na dlhú dobu!


- Jeho farby sú podľa stupnice RGB, takže si môžete nastaviť tú, ktorá najlepšie zodpovedá farbe vašej miestnosti, alebo zvoliť spôsob osvetlenia s meniacim sa farbou!


- V balení nenájdete sieťový adaptér, iba USB kábel, takže na prevádzku môžete použiť ktorúkoľvek z vašich starých telefónnych nabíjačiek. Musí byť zapojená 1 lampa, ktorá prenáša napätie na lampy vedľa nej.- Nainštalujte šesťhrannú dekoračnú lampu QG06 v 6 jednoduchých krokoch:
1. Stiahnite si aplikáciu BlitzWolf / Smarthome / Tuya do svojho telefónu, či už je to Android alebo IOS, a v pravom hornom rohu vyberte tlačidlo „Pridať zariadenia“.
2. Pripojte a zapnite QG06.
3. Stlačte a podržte spínač na QG06 na 5 sekúnd. (LED začne rýchlo blikať)
4. Vyberte a zadajte heslo pre domácu bezdrôtovú sieť.
5. Premenujte zariadenie, ak máte niekoľko inteligentných domácich gadgetov, aby ste ho mohli ľahko rozpoznať.
6. Stlačte tlačidlo „Hotovo“ a naplánujte si to podľa svojich potrieb alebo vytvorte pravidlá tak, aby to fungovalo s vašimi ostatnými zariadeniami.Prezentácia:

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
18
Výrobca:
BlitzWolf
shipping:
3
GTIN:
5999571644544
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty