BlitzWolf - simplify your life

RSH® RV05 - Inteligentný produkt. radiátorový ventil. 1 rok používania batérie, nespočetné množstvo auto funkcií, adaptér Danfoss.
RSH® RV05 - Inteligentný produkt. radiátorový ventil. 1 rok používania batérie, nespočetné množstvo auto funkcií, adaptér Danfoss.
40
Novinky

RSH® RV05 - Inteligentný produkt. radiátorový ventil. 1 rok používania batérie, nespočetné množstvo auto funkcií, adaptér Danfoss.

Majte doma pod kontrolou hodnoty teploty a vlhkosti pomocou inteligentného snímača teploty a vlhkosti RSH® HS01, ktorý automaticky spustí vašu klimatizáciu, kúrenie alebo výparník! Hodnoty môžete kedykoľvek sledovať a meniť a cez internet môžete dostávať upozornenia cez aplikáciu Blitzwolf.
Dá sa používať roky s 2 AAA batériami, ktoré zabezpečujú prevádzku

Pozor! Dá sa pripojiť iba k bráne ZigBee od niektorého z výrobcov (napr. TUYA ZIGBEE 3.0 - SGWG-001)!

Záruka: 18 mesiacov
Farba: biely
Displej: LED diódy
Kompatibilita: Android a IOS
Kompatibilná aplikácia: Blitzwolf / Tuya Smart / Smart Life
Podporované bezdrôtové siete: 2,4 GHz
štandard: ZigBee
Rozsah prevádzkových teplôt: -10 ℃ až 40 ℃
Nastaviteľný teplotný rozsah: 5 ℃ až 30 ℃
Odolnosť voči vode: V interiéri, IP20
Prevádzkový rozsah: 50 m
Veľkosť: Φ55,3 x 98,3 mm
Hmotnosť: 190 g
Zdroj energie: 2x 1,5 V LR6/mignon/AA
Životnosť batérie: Viac ako 1 rok
Štandard zhody: CE/ROHS
Obsah balenia: RSH RV5 ZigBee inteligentný radiátorový ventil
- Adaptér Danfoss
- Skrutka
- Návod na použitie
Na sklade. Dodanie: 2 dni.
40
Podrobnosti

1. SMART radiátorový ventil s LCD displejom založený na Tuya ZigBee Gateway
Radiátorový ventil má LCD displej, takže teplotu a stav ventilu môžete sledovať nielen v aplikácii, ale aj na ventile. Ak ho pripojíte do systému, dokáže spustiť kotol, teda nielen zatvára alebo otvára ventil daného radiátora, ale môže spolupracovať aj s kotlom. Ide o samoregulačný ventil, ktorý sa inštaluje na radiátor teplovodného vykurovacieho systému a reguluje teplotu v miestnosti zmenou prietoku teplej vody.


2. Prevádzka cez bezdrôtovú bránu Tuya ZigBee
K 1 bezdrôtovému rozbočovaču ZigBee s dosahom 100 metrov je možné pripojiť 45 zariadení, takže ventily radiátorov môžete pripojiť k mnohým ďalším smart produktom ZigBee a realizovať tak kompletné prepojenie zariadení vašej inteligentnej domácnosti. Stačí pridať bránu do aplikácie a potom pridať inteligentný radiátorový ventil RSH RV05 do brány v aplikácii.


3. Programovateľný plán s výberom týždenného programovania
Podporuje manuálne nastavenie s plánom 5+2,6+1 a 7 dní v týždni so 6 možnosťami, ktoré poskytujú maximálny komfort pre rôzne situácie a nastavenie prispôsobeného plánu teploty v dome. K dispozícii je dovolenkový režim, automatický režim, zosilňovací režim. Vyberte si pracovný deň a deň odpočinku podľa vlastných predstáv.


4. Ovládajte svoj inteligentný radiátorový ventil hlasom
Po úspešnom pripojení ventilu k BlitzWolf / Tuya / Smart Life cez bezdrôtovú bránu Tuya ZigBee podporuje diaľkové ovládanie APP cez smartfón a hlasové ovládanie handsfree pomocou Alexa a Google Assistant


5. Detekcia otvoreného okna
Ak teplota v miestnosti náhle klesne pod nastavenú hodnotu, ventil sa na 15 minút zatvorí. Potom, keď je teplota v miestnosti stále nižšia ako prahová hodnota, udržiava tento režim. Okrem toho má dobre čitateľný digitálny displej teploty v stupňoch Celzia.

Nainštalujte radiátorový ventil RSH® ZigBee RV05 SMART v niekoľkých jednoduchých krokoch

1. Stiahnite si aplikáciu Blitzwolf / Smartlife / Tuya do svojho telefónu, či už je to Android alebo IOS, a nainštalujte si ZigBee Gateway, napr. toto: TUYA ZIGBEE 3.0 - SGWG-001.
2. Stlačte tlačidlo reset na zariadení.
3. Otvorte bránu a stlačte tlačidlo „Pridať vedľajšie zariadenie“ a vyberte zariadenie.
4. Klepnite na tlačidlo „Potvrdiť“.
5. Vyberte a zadajte heslo vašej domácej bezdrôtovej siete.
6. Počkajte niekoľko sekúnd.
7. Stlačte tlačidlo „Done“, načasujte ho podľa potreby alebo vytvorte pravidlá tak, aby to fungovalo aj s vašimi ostatnými zariadeniami.

 

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
18
Výrobca:
BlitzWolf
product_id:
RV05
shipping:
3
GTIN:
5999571644919
Doplnkové produkty
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty