BlitzWolf - simplify your life

RSH® SB02 WiFi - 2 kanál SMART prepínač - Ovládanie aplikácií, časovanie, hlasové pokyny. Integrácia Amazon Echo, Google Home a IFTTT
RSH® SB02 WiFi - 2 kanál SMART prepínač - Ovládanie aplikácií, časovanie, hlasové pokyny. Integrácia Amazon Echo, Google Home a IFTTT
16
Novinky

RSH® SB02 WiFi - 2 kanál SMART prepínač - Ovládanie aplikácií, časovanie, hlasové pokyny. Integrácia Amazon Echo, Google Home a IFTTT

2 kanál - 1 stály vstup a 2 ovládateľný / prepínateľný výstup. Dá sa pripojiť k priamej WiFi sieti, nie je potrebná žiadna brána.

Ovládajte akékoľvek elektrické zariadenie pomocou telefónu alebo hlasu, dávajte automatické pokyny pomocou inteligentného spínača RSH® SB0x. Odkiaľkoľvek, cez internet. Extra malá veľkosť, zmestí sa dokonca aj za nástenný vypínač.

Záruka 24 mesiacov
Podporované platformy Android / Apple, IOS
Podporované aplikácie BlitzWolf / Tuya SMART / Smart Life
Vstup AC110~230V 50/60Hz
Výkon 2x
Maximálne zaťaženie 10A / 2300W
Typ Wifi 2.4G Wi-Fi
Typ pripojenia WiFi
Materiál ABS
Hodnotenie IP IP20
Prevádzková teplota -10 ℃ ~ 40 ℃
Veľkosť produktu 39.2*39.2*18mm
Obsah balenia RSH® SB02 WiFi Smart controller

Ďalšie prepínače:

1 kanálový SMART prepínač - RSH-SB01-WiFi
3 kanálový SMART prepínač - RSH-SB03-WiFi
4 kanálový SMART prepínač - RSH-SB04-WiFi

Značka RSH sa špecializuje na výrobu senzorov, nabíjačiek, elektronických zariadení a produktov SMART Home už od roku 2007. Spoľahlivá kvalita, dodávaná so zárukou 24 mesiacov.

Na sklade. Dodanie: 2 dni.
16
Podrobnosti

Automatizujte svoje domáce elektrické zariadenia pomocou inteligentného ovládača RSH® SB0x!Poskytuje vám viac ako diaľkové ovládanie, keďže si jeho fungovanie môžete prispôsobiť na základe údajov stiahnutých z internetu: napr. vieme nastaviť polohu nášho elektrického zariadenia pre východ alebo západ slnka s prihliadnutím na lokálnu vonkajšiu teplotu, rýchlosť vetra, silu slnka plus aktuálny stav iných smart zariadení atď.

Aplikácia je integrovaná do Google Home a dá sa ovládať aj hlasom.

Je vidieť, že používaním týchto údajov získame viac ako len jednoduchý ovládač. . .Mini veľkosť
39,2 * 39,2 * 18 mm mini telo, ktoré sa hodí do väčšiny nástenných krabíc.
Je nielen malý, ale aj silný. môže byť použitý pre väčšinu domácich spotrebičov a osvetlenia, pretože môže byť zaťažený až 10 A (2300 W).


Podpora obojsmerného ovládania
Tento inteligentný ovládač možno použiť pre starý dvojcestný ovládací spínač. Najmä preto, že po inštalácii môžete stále ovládať starý spínač manuálne.


Diaľkové ovládanie aplikácie
Ovládajte na diaľku osvetlenie alebo domáce spotrebiče prostredníctvom jednej z aplikácií BliztWolf / Tuya / Smart Life odkiaľkoľvek a kedykoľvek.


Hlasové ovládanie
Wifi prepínač DIY funguje s Alexa a Google Home Assistant, takže môžete pohodlne ovládať zariadenia pomocou jednoduchých hlasových príkazov, keď ste na cestách.


Naplánujte si časovač
Vytvorte plány na automatické zapínanie a vypínanie domácich spotrebičov alebo osvetlenia. Pomáha šetriť energiu a účty za elektrinu.


Nastavenie stavu relé
Nikdy sa neobávajte výpadku napájania, pretože tento inteligentný ovládač môžete nastaviť tak, aby sa po opätovnom zapnutí napájania resetoval.


Skupinová kontrola
Nastavte všetky svoje inteligentné prepínače do jednej skupiny pomocou BliztWolf / Tuya / Smart Life. Potom môžete jediným kliknutím zapnúť/vypnúť všetky svoje spotrebiče alebo svetlá zo smartfónu.


Inteligentná scéna
Vytvorte si vlastnú scénu na zapnutie/vypnutie domácich spotrebičov na základe režimu spustenia, domáceho režimu, teploty, vlhkosti alebo iných podmienok prostredia.
Nainštalujte inteligentný ovládač RSH® SB02 v 6 jednoduchých krokoch

1. Stiahnite si jednu z aplikácií BlitzWolf / Tuya / Smart Life do svojho telefónu, či už je to Android alebo IOS, a v pravom hornom rohu kliknite na tlačidlo „Pridať zariadenia“.
2. Pripojte a zapnite napájanie SB0x.
3. Stlačte a podržte resetovací spínač na RSH® SB0x na 5 sekúnd (LED začne rýchlo blikať)
4. Vyberte a zadajte heslo vašej domácej bezdrôtovej siete.
5. Premenujte zariadenie, ak máte niekoľko inteligentných domácich gadgetov, aby ste ho mohli ľahko rozpoznať.
6. Stlačte tlačidlo „Hotovo“ a naplánujte si to podľa svojich potrieb alebo vytvorte pravidlá tak, aby to fungovalo s vašimi ostatnými zariadeniami.Funguje aj s Google Assistant a Amazon Alexa. Tu je prezentácia Google Smart Home:

 

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
24
Výrobca:
BlitzWolf
product_id:
SB02
shipping:
3
GTIN:
5999571645695
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty