BlitzWolf - simplify your life

Raedian NEO 7kW AC Wallbox - Nástenná nabíjačka pre elektromobily, nastaviteľný výkon až 7kW, 5m kábel, Aplikácia, Bluetooth a ovládanie RFID kartou - Čierna
Raedian NEO 7kW AC Wallbox - Nástenná nabíjačka pre elektromobily, nastaviteľný výkon až 7kW, 5m kábel, Aplikácia, Bluetooth a ovládanie RFID kartou - Čierna
648
Novinky

Raedian NEO 7kW AC Wallbox - Nástenná nabíjačka pre elektromobily, nastaviteľný výkon až 7kW, 5m kábel, Aplikácia, Bluetooth a ovládanie RFID kartou - Čierna

Nabíjajte svoje elektrické auto pohodlne doma pomocou nástenného boxu Raedian, ktorý je možné namontovať na stenu alebo stĺp. Nabíjací výkon a časovanie môžete nastaviť z aplikácie, ktorá odhadne čas nabíjania a informuje vás o jeho ukončení. Nabíjanie môžete začať pomocou pripojenia WiFi a Bluetooth a karty RFID.

Kompatibilné so všetkými automobilmi s konektorom Type 2 (norma EÚ). Doba nabíjania závisí od palubného meniča vášho auta.

Značka Raedian
Model NEO 7 T5-G Nástenný box
Záruka 3 roky
Farba čierna
Názov aplikácie (IOS a Android) Raedian
Ovládateľnosť Aplikácia, bluetooth, RFID karta
Displej OLED
Indikátor nabíjania LED bežiaca na boku boxu, zvukový efekt
Výstupný výkon 7 kW
Výstupný prúd AC (striedavý prúd)
Vstupné napätie 230 V
Vstupná fáza 1 fázy (1x32A)
Dĺžka nabíjacieho kábla 5 metrov
Úroveň odolnosti voči vode IP55
Nahrávanie Stena, nabíjacia stanica
Štandardné pripojenie elektromobilu Type 2
Veľkosť 210 x 300 x 11 cm
Hmotnosť 4,8 kg
Normy zhody CE, TÜV, CB, UKCA
Obsah balenia - Raedian NEO 7kW AC Wallbox 5m kábel s konektorom Type 2
- RFID karta
- CT box

 

Na sklade. Dodanie: 2 dni.
648
Podrobnosti

RAEDIAN - Energize the future of eMobility

 

 

Raedian mení spôsob, akým svet využíva energiu! Naše pokročilé riešenia elektrického nabíjania pre domácnosti, firmy a mestá ponúkajú udržateľnejšie spôsoby využívania a zdieľania energie. Zistite, ktoré riešenie je pre vás to pravé!

Výkon nabíjania

Variabilné medzi 0 - 7kW, s jednofázovým (1x32A) vstupom. Pamätajte, že maximálny nabíjací výkon závisí od striedača AC - DC vášho auta a elektrického obvodu vo vašej domácnosti.
Môžete si naplánovať nabíjacie cykly, aby ste mohli svoje auto nabíjať mimo hodín špičky, čím sa optimalizujú vaše náklady v závislosti od vášho vzťahu.

 


Bezproblémová inštalácia

Naši kvalifikovaní inštalační partneri zabezpečia správnu a bezpečnú inštaláciu vašej nabíjačky Raedian. Inštalatéri boli vyškolení naším odborným inžinierskym tímom. (Inštaláciu je potrebné objednať samostatne a je k dispozícii iba v Maďarsku)

Môže byť inštalovaný na stenu alebo na stĺp (stĺp je možné zakúpiť samostatne) a vstupný napájací kábel je možné pripojiť zdola, zhora alebo zozadu.

SMART nabíjanie a nadovšetko bezpečné - to je CT box a Fi relé

Táto nabíjacia stanica Raedian monitoruje dôležité informácie o stave nabitia prostredníctvom špeciálneho CT boxu, ako je celkový čas, výkon, teplota a napätie, a zastaví nabíjanie, keď sú prekročené maximálne bezpečné hodnoty.

Prúdový snímač: CT box je prúdový snímač, ktorý monitoruje prúd v nabíjacom kábli. To vám umožní skontrolovať proces nabíjania a zistiť preťaženie alebo iné problémy.

Ochrana: CT box poskytuje ochranu proti nadprúdu, prepätiu a iným elektrickým problémom. Napríklad, ak je v nabíjacom kábli zistený príliš vysoký prúd, CT box vypne nabíjanie, aby sa zabránilo prehriatiu kábla alebo iným nebezpečným situáciám.

Nabíjačka sa inštaluje s ističom typu B (RCD alebo Fi-relé) a káblom s prierezom dimenzovaným na napájanie.

Kompatibilita

Táto nabíjačka je kompatibilná so všetkými elektromobilmi so zástrčkou typu 2 (norma EÚ).

História nabíjania

V aplikácii môžete sledovať a filtrovať údaje o svojich predchádzajúcich poplatkoch, exportovať ich alebo si ich poslať e-mailom.

Zabezpečenie proti krádeži

Začiatok nabíjania musí byť autorizovaný z Aplikácie, cez WiFi alebo Bluetooth pripojenie, alebo pomocou RFID karty. Nabíjací kábel umiestnený späť na nástennom boxe je zablokovaný západkou, takže ho možno po autorizácii vybrať.

Certifikáty a záruka

Všetky nami predávané elektrické autonabíjačky sú pravidelne testované a majú nielen povinný CE certifikát, ale spĺňajú aj požiadavky nemeckého TÜV a anglickej UKCA. Na naše nástenné nabíjačky poskytujeme minimálnu 2-ročnú záruku. Naše nízke ceny nie sú na úkor kvality!

Aplikáciu nastavíte v niekoľkých jednoduchých krokoch:

Informácie
Doprava:
3 dni
Záruka:
36
Výrobca:
Raedian
product_id:
Raedian-NEO-7kW-AC-Wallbox-BK
shipping:
3
GTIN:
5999571646135
Komentáre
Neexistuje žiadny názor