BlitzWolf - simplify your life

Rotujúca loptička zmierňujúca napätie - čierna

Prenosné gyroskopy CaLeQi na prenos gyroskopu s optickou ilúziou na odbúranie stresu, hračkárska loptička na kinetický stôl na odbúranie stresu, proti úzkosti, zameranie koncentrácie.

Brand CaLeQi
Typ Fidget
Materiál Alu
Veľkosť 53 × 46 mm
Váha 195 g
Nie je skladom
16
Podrobnosti

Stolná lopta na úľavu od stresu:
Fidget rotujúcou guľou otáčajte a vytvorte 360 ​​° optickú ilúziu kontinuálne tečúcej špirály. Dynamický vizuálny efekt premení vašu úzkosť na mierovú myseľ. Udržujte pozornosť, uvoľnite telo. Malá investícia, veľký výnos.

Odolný materiál:
Kinetická stolová lopta je vyrobená z leteckej hliníkovej zliatiny, ktorá sa vyznačuje silnejšou tvrdosťou a dlhšou životnosťou, niekoľkokrát odolnejšou ako obyčajné. Nebojte sa ho rozbiť.

Dizajn orientovaný na zákazníka:
Vylepšite našu fidget hračku na základe prieskumu zákazníkov. Drážka v tvare skrutkovice, ktorá zaručuje plynulé a tiché otáčanie, nebude obťažovať nikoho v okolí. Protišmyková podložka v spodnej časti, zabráni pádu.

Ľahko sa s ním hrá:
Položte ho na akýkoľvek rovný povrch, ako je stôl, podlaha, chrbát ruky, potom ho iba otáčajte a otáčajte asi 2–3 minúty s úžasným výsledkom: znížte stres bez rušenia pozornosti, zabudnite na mrzutosť.

Perfektný darček:
Nielen dizajn pre tvorcov, mysliteľov, administratívnych pracovníkov na zníženie stresu, ale aj darček pre deti, ktorý im pomôže sústrediť sa. Navyše dobre vyzerajúca dekorácia na vašom stole.

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
12
Výrobca:
BlitzWolf
shipping:
3
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty