BlitzWolf - simplify your life

Xiaomi Linptech G6LW-TY - SMART (WiFi) Bezdrôtový zvonček s vlastným napájaním (nie je potrebná žiadna batéria) S aplikáciami BlitzWolf / Tuya / Smart Life
Xiaomi Linptech G6LW-TY - SMART (WiFi) Bezdrôtový zvonček s vlastným napájaním (nie je potrebná žiadna batéria) S aplikáciami BlitzWolf / Tuya / Smart Life
35

Xiaomi Linptech G6LW-TY - SMART (WiFi) Bezdrôtový zvonček s vlastným napájaním (nie je potrebná žiadna batéria) S aplikáciami BlitzWolf / Tuya / Smart Life

Už nepotrebujete drôty, suché batérie ani batériové články, pretože vonkajšia tlačidlová časť bezdrôtového zvončeka Xiaomi Linptech pracuje s kinetickou energiou (po stlačení generuje elektrinu) a vnútorná časť sa dá pripojiť do elektrickej zásuvky.

To nie je všetko: Tento produkt je možné pridať do aplikácie BlitzWolf / Tuya / Smart Life a uvidíte ho na svojom telefóne, keď niekto zazvoní!

Značka: Linptech (Xiaomi / MI Eco Brand)
Kompatibilné aplikácie: BlitzWolf / Tuya / Smart Life
Rozsah: 50 metrov
Bezdrôtová frekvencia: 433,92 MHz
Materiál: Polykarbonát
Zdroj: Vnútorná jednotka:
AC100V~240V 50/60Hz
Vonkajšia jednotka:
Nie je potrebné samostatné napájanie, po stlačení tlačidla generuje pohybovú energiu, takže ju využíva na odoslanie signálu do vnútornej jednotky
Objem: 5 úrovní - možno nastaviť z aplikácie a na vnútornej jednotke
Počet zvonení: 40 ks - Dá sa nastaviť z aplikácie a na vnútornej jednotke
Veľkosť a hmotnosť: Vonkajšia jednotka:
Φ67 x 19 mm / 43 g
Vnútorná jednotka:
Φ68 x 31 mm / 47 g
Farba: biely
Obsah balenia: 1x vonkajšia jednotka
1x vnútorná jednotka
(tlačidlo)
návod na obsluhu
záručný list
Skladom. Dodanie do 2-3 pracovných dní.
35
Podrobnosti

Nevyžaduje sa žiadna batéria, nový zdroj napájania:
Vnútorná jednotka: AC100V~240V 50/60Hz (napájanie zo siete)
Vonkajšia jednotka: Nie je potrebné samostatné napájanie, po stlačení tlačidla generuje kinetickú energiu, takže ju využíva na odoslanie signálu do vnútornej jednotky.

Prevádzka:
Stačí zľahka stlačiť tlačidlo a integrovaný generátor vygeneruje dostatok energie na odoslanie impulzu z vysielača do prijímača, ktorý začne zvoniť. Zariadenie pracuje na frekvencii 433,92 MHz, s výkonom 10 dBm.

Rozsah:
50 metrov vonku.Vyzváňací tón:
Na výber máte z 36 druhov zvonení, ktoré využijete s hlasitosťou 0 - 60dB.Začiatok:
Zapojte Xiaomi Youpin G6LW-TY do zásuvky, prilepte vonkajšiu jednotku zvončeka k dverám, pridajte ju do aplikácie BlitzWolf / Tuya / Smart Life App a môžete používať svoj nový zvonček!

Vnútorná ani vonkajšia jednotka nevyžaduje batérie, batérie ani káble!Nainštalujte bezdrôtový zvonček Xiaomi Youpin G6LW - SMART (WiFi) v niekoľkých jednoduchých krokoch:

- Stiahnite si jednu z aplikácií z Google Play alebo AppStore: BlitzWolf / Tuya / Smart Life

- Ak vnútorná jednotka bliká žlto, znak „+“ v pravom hornom rohu a potom Pridať zariadenie.

- Aplikácia: automaticky rozpozná zvonček a ste pripravení.

- Prispôsobte si hlasitosť a vyzváňací tón v aplikácii a získajte správu push do svojho telefónu alebo AI Bluetooth reproduktora, keď niekto zazvoní, alebo ho pripojte k akémukoľvek z vašich inteligentných zariadení vo vašej aplikácii - nech ste kdekoľvek, kdekoľvek máte svoj BT reproduktor alebo akékoľvek inteligentné zariadenie, je pripojené k internetu.

 


Informácie
Doprava:
3
Záruka:
12
Výrobca:
BlitzWolf
shipping:
3
GTIN:
6931007703134
Komentáre
Neexistuje žiadny názor