BlitzWolf - simplify your life

Xiaomi Mijia Klieštiky na nechty set
Xiaomi Mijia Klieštiky na nechty set
16

Xiaomi Mijia Klieštiky na nechty set

Xiaomi Mijia prémiová kvalita Klieštiky na nechty set

Obsah puzdra:

Nožnice na nechty
Nožnice na kožu
Pinzeta šikmá
Pilník zafírový
Orezávač

Skladom - dodacia: 2 dni
16
Podrobnosti

Xiaomi Premium Klieštiky na nechty set

Čisté a pekne upravené nechty patria v dnešnej dobe už ku každodennej hygiene a starostlivosť o nechty nie je cudzia ženám, ani mužom. Manikúra je často ponúkaná v špecializovaných kozmetických salónoch a nechtových štúdiách. Stále častejšie ale začínajú ženy aj muži vyhľadávať kvalitné pomôcky, ktoré by im pomohli k perfektne vykonanej úprave nechtov na rukách aj v pohodlí ich domova. Táto bohato vybavená súprava bude skvelým pomocníkom pri domácej manikúre!

Manikúra je uložená v biely puzdre a obsahuje nožnice na nechty, nožnice na zastrihávanie kožičky v okolí nechtov, praktickú šikmú pinzetu, zafírový pilník a orezávač. S týmito špičkovými nástrojmi, bude vaša manikúra príjemnou relaxačnou záležitosťou, ktorú si môžete užívať kedykoľvek budete potrebovať!

Manikúra sa používa z kozmetických, ale aj lekárskych dôvodov pre krásne a zdravé nechty. Každý spotrebiteľ by mal používať svoju manikúru, aby sa prípadné infekcie nešírili na ďalších členov domácnosti. Ale aj v prípade, že máte svoju osobnú manikúru, mali by ste dodržiavať niektoré hygienické postupy, ako je napríklad umývanie a dezinfekcia nástrojov, občasné premazanie a tiež uchovávanie nástrojov v suchom prostredí. K prehľadnému uloženiu nástrojov vám pomôže praktické puzdro, ktoré je súčasťou manikúry.

Manikúrové súpravy Xiaomi sú vysoko kvalitné manikúry, ktoré sa preslávili predovšetkým svojím špičkovým spracovaním a dlhou životnosťou. Puzdra manikúrových súprav sú prakticky riešené a nástroje sú vyrobené z veľmi kvalitných a odolných materiálov. Stavte na kvalitu a kúpte si manikúru Xiaomi!

Obsah puzdra:

Nožnice na nechty
Nožnice na kožu
Pinzeta šikmá
Pilník zafírový
Orezávač

 

 

Xiaomi körömápoló készlet

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
18
Gyártó:
BlitzWolf
shipping:
3
GTIN:
5999571642663
Komentáre
Neexistuje žiadny názor