BlitzWolf - simplify your life

Xiaomi Mijia Klieštiky na nechty set
Xiaomi Mijia Klieštiky na nechty set
21

Xiaomi Mijia Klieštiky na nechty set

5-dielna sada na pedikúru a manikúru Xiaomi prémiovej kvality v magnetickom držiaku

Charakteristika: Malá veľkosť, prenosná, zmestí sa do vrecka nohavíc.
Hmotnosť: 108 g
Materiál: Vysoko kvalitný držiak z nehrdzavejúcej ocele + ABS plast
Praktické: Je magnetický, takže z držiaka nevypadne

Obsah puzdra:

Nožnice na nechty
Nožnice na kožu
Pinzeta šikmá
Pilník zafírový
Orezávač

Na sklade. Dodanie: 2 dni.
21
Podrobnosti

Xiaomi Premium Klieštiky na nechty set

Čisté a pekne upravené nechty patria v dnešnej dobe už ku každodennej hygiene a starostlivosť o nechty nie je cudzia ženám, ani mužom. Manikúra je často ponúkaná v špecializovaných kozmetických salónoch a nechtových štúdiách. Stále častejšie ale začínajú ženy aj muži vyhľadávať kvalitné pomôcky, ktoré by im pomohli k perfektne vykonanej úprave nechtov na rukách aj v pohodlí ich domova. Táto bohato vybavená súprava bude skvelým pomocníkom pri domácej manikúre!

Manikúra je uložená v biely puzdre a obsahuje nožnice na nechty, nožnice na zastrihávanie kožičky v okolí nechtov, praktickú šikmú pinzetu, zafírový pilník a orezávač. S týmito špičkovými nástrojmi, bude vaša manikúra príjemnou relaxačnou záležitosťou, ktorú si môžete užívať kedykoľvek budete potrebovať!

Manikúra sa používa z kozmetických, ale aj lekárskych dôvodov pre krásne a zdravé nechty. Každý spotrebiteľ by mal používať svoju manikúru, aby sa prípadné infekcie nešírili na ďalších členov domácnosti. Ale aj v prípade, že máte svoju osobnú manikúru, mali by ste dodržiavať niektoré hygienické postupy, ako je napríklad umývanie a dezinfekcia nástrojov, občasné premazanie a tiež uchovávanie nástrojov v suchom prostredí. K prehľadnému uloženiu nástrojov vám pomôže praktické puzdro, ktoré je súčasťou manikúry.

Manikúrové súpravy Xiaomi sú vysoko kvalitné manikúry, ktoré sa preslávili predovšetkým svojím špičkovým spracovaním a dlhou životnosťou. Puzdra manikúrových súprav sú prakticky riešené a nástroje sú vyrobené z veľmi kvalitných a odolných materiálov. Stavte na kvalitu a kúpte si manikúru Xiaomi!

Obsah puzdra:

Nožnice na nechty
Nožnice na kožu
Pinzeta šikmá
Pilník zafírový
Orezávač

 

 

 

Xiaomi körömápoló készlet

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
18
Výrobca:
BlitzWolf
shipping:
3
GTIN:
5999571642663
Komentáre
Neexistuje žiadny názor