BlitzWolf - simplify your life

HiGi® T13 - LED displej USB Bluetooth 5.0 Audio prijímač a adaptér vysielača v jednom
HiGi® T13 - LED displej USB Bluetooth 5.0 Audio prijímač a adaptér vysielača v jednom
30
Novinky

HiGi® T13 - LED displej USB Bluetooth 5.0 Audio prijímač a adaptér vysielača v jednom

USB, Bluetooth 5.0 vysielač a prijímač
Pošlite zvuk počítača do výstupu Bluetooth (slúchadlá alebo reproduktor BT) alebo zo zosilňovača, súpravy do auta alebo reproduktora do telefónu cez pripojenie Bluetooth. Aktuálne pripojenie môžete sledovať na LCD displeji. V režime prijímača (RX) môžete hovor prijať aj stlačením tlačidla „M“.

Záruka: 12 mesiacov
Podporované protokoly: HFP/HSP/A2DP/AVRCP
Rozmer 80 x 27 x 8 mm
Verzia Bluetooth: v5.0
Rozsah: 10 metrov
Konektory: M3,5 mm AUX, Jack audio
Hmotnosť 18g
Obsah balenia: HiGi® T14 BT v5.0 vysielač a prijímač, kábel Jack, kábel Micro USB

O značke HiGi®:
Od roku 2010 sa spoločnosť zaoberá výhradne výrobou Bluetooth zariadení (vysielače, autosady, BT reproduktory) a WiFi antén. Tento špecializovaný dizajn a výroba umožnili ich produktom vysokú spoľahlivosť (0,2% poruchovosť) a jednoduché použitie a ak si vyberiete produkt HiGi, môžete si byť istí, že používate najnovšiu technológiu.

Skladom. Dodanie do 2-3 pracovných dní.
30
Podrobnosti

HiGi® T13 Visual Display Bluetooth 2-v-1 audio prijímač a vysielač Vlastnosti:

1, Bluetooth audio príjem a prenos v jednom;

2, vstavaná redukcia šumu HIFI kvalita zvuku;

3, plne kompatibilné s automatickým párovaním;

4, Podpora telefonovania bez použitia rúk

5, LCD displej

6, nie je potrebné riadiť, zapájať a hrať;

7, Žiadna vnútorná batéria, externé napájanie;T13 Visual Display Bluetooth 2-v-1 audio prijímač a vysielač Popis:

1. NOVÝ DIZAJN
Prišiel prvý Bluetooth prijímač s LCD displejom. Všetky informácie o stave bezdrôtového streamovania získate jednoduchým pohľadom na obrazovku. Zobrazuje stav pripojenia Bluetooth.


2. PRIJÍMAČ BLUETOOTH 5.0
Nový bezdrôtový hudobný prijímač nainštalovaný s čipom Bluetooth 5.0 má bezkonkurenčný výkon s 2-krát vyššou prenosovou rýchlosťou, silnejšou stabilitou pripojenia a širším dosahom signálu 10M ako staršia verzia.


3. KOMPATIBILNÉ S BLUETOOTH
Tento audio Bluetooth adaptér podporuje 3,5 mm aux audio a je tiež kompatibilný so všetkými smartfónmi, bluetooth audio zariadeniami (Bluetooth slúchadlá, Bluetooth reproduktory a oveľa viac).


4. REŽIM VYSIELAČ PRIJÍMAČ
Dizajn 2v1, pomocou tohto bezdrôtového adaptéra môžete voľne a jednoducho odosielať a prijímať všetok zvuk. Vysielač umožňuje vášmu televízoru, AV prijímaču, rádiu a iným domácim zdrojom zvuku streamovať hudbu do vašich slúchadiel alebo reproduktorov Bluetooth; Prijímač umožňuje zariadeniam bez Bluetooth, ako je váš domáci stereo alebo AV prijímač, bezdrôtovo streamovať hudbu z vášho mobilného telefónu/PC.


5. ČISTÝ ZVUK
A2DP podporuje hlasové výzvy, získava vysokokvalitný zvuk, ponúka dosah 30 stôp s dobrým výkonom, poskytuje dobrý zážitok pri odpovedaní na telefón alebo pri sledovaní nočných relácií. Aby ste získali čistý zvuk, odporúčame NEPOUŽÍVAŤ 3,5 mm Bluetooth vysielač-prijímač počas nabíjania.


6. BEZDRÔTOVÁ FUNKCIA
Chcete sledovať futbal / baseball / box / golf / zápas NBA neskoro v noci bez toho, aby ste niekoho zobudili? Toto je pre vás skvelá voľba. Funkcia vysielača Bluetooth bezdrôtovo prenáša zvuk do reproduktorov alebo slúchadiel Bluetooth z vášho televízora alebo starších mediálnych zariadení, ako sú prenosné prehrávače CD, ktoré nemajú vstavané rozhranie Bluetooth.


7. Režim USB audio vysielača (TX):
Bezdrôtový prenos zvuku z PC/notebooku do Bluetooth headsetu alebo reproduktora cez USB port, plug and play, bez potreby audio kábla a mechaniky.

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
12
Výrobca:
BlitzWolf
shipping:
3
GTIN:
5999571645152
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty