BlitzWolf - simplify your life

PULUZ fotobatoh odolný voči vode a poškriabaniu (PU5017B)
PULUZ fotobatoh odolný voči vode a poškriabaniu (PU5017B)
38

PULUZ fotobatoh odolný voči vode a poškriabaniu (PU5017B)

Uchovávajte fotoaparát a príslušenstvo na bezpečnom mieste, a to aj v extrémnych poveternostných podmienkach!
Toto je batoh Puluz odolný voči dažďu, nárazom a poškriabaniu!

Značka Puluz
Model PU5017B
Materiál Oxford tkanina
Farba Šedá
Veľkosť 48cm x 33cm x 8cm

Na sklade. Dodanie: 2 dni.
38
Nasledujúci produkt tiež odporúčame ako doplnok
Podrobnosti

Puluz PU5017B vodeodolný fotobatoh odolný voči poškriabaniu
Dbajte na bezpečnú prepravu fotoaparátu, fotoaparátu, dronu alebo iných predmetov. Fotografický batoh Puluz PU5017B sa vyznačuje veľkou kapacitou a vďaka vyberateľným priehradkám umožňuje optimálne usporiadanie priestoru. Je tiež extrémne odolný a vodeodolný. Je navrhnutý tak, aby vám zabezpečil pohodlie pri akejkoľvek expedícii alebo fotení v exteriéri.


Veľká kapacita
Tento praktický batoh je mimoriadne priestranný. Svoje fotografické vybavenie jednoducho umiestnite s príslušenstvom – ako sú fotoaparáty a objektívy, flash disky, drony alebo herné konzoly. Skvelé aj vonku! Do ruksaku si zbalíte napríklad prezlečenie, jedlo, notebook, smartfón, powerbanku, uterák, slnečné okuliare, zubnú pastu a zubnú kefku, hrebeň či lieky.


Organizované
Batoh bol navrhnutý tak, aby umožňoval optimálne usporiadanie priestoru. Je vybavená množstvom vreciek, vrátane tých na zips. Nájdete tu aj vyberateľné 1 cm penové vložky, s ktorými vytvoríte priehradky ľubovoľnej veľkosti. Vnútro batohu si tak môžete prispôsobiť svojim očakávaniam a uľahčíte si tak poriadok vo veciach!


Nebojí sa extrémnych podmienok
Nebojte sa o bezpečnosť svojich zariadení! Vonkajšia vrstva batohu je vyrobená z nepremokavej a odolnej Oxford tkaniny, ktorá je mimoriadne odolná voči poškodeniu a opotrebovaniu. Výrobok má odolný kovový zips. Chytil vás silný lejak? Nasaďte si na batoh navyše pláštenku do dažďa a o nič sa nestarajte!

 

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
12
Výrobca:
Puluz
product_id:
PU3047B
shipping:
3
GTIN:
5999571645961
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty