BlitzWolf - simplify your life

RSH® ZLD-44EU-W - SMART (WiFi) USB nabíjačka a rozdeľovač chránený proti prepätiu: 4x USB nabíjačky + 4x samostatne ovládateľné konektory.
RSH® ZLD-44EU-W - SMART (WiFi) USB nabíjačka a rozdeľovač chránený proti prepätiu: 4x USB nabíjačky + 4x samostatne ovládateľné konektory.
43
Novinky

RSH® ZLD-44EU-W - SMART (WiFi) USB nabíjačka a rozdeľovač chránený proti prepätiu: 4x USB nabíjačky + 4x samostatne ovládateľné konektory.

RSH® ZLD-44EU-W SMART Predlžovací kábel a USB nabíjačka.
Ovládajte svoje zariadenia z telefónu alebo nastavte časovanie a automatizáciu pre ktorýkoľvek z portov vášho inteligentného rozšírenia a ovládajte zariadenia a/alebo šetrite elektrickú energiu, pretože vaše zariadenia spotrebúvajú aj v pohotovostnom režime, ale s týmto zariadením ich môžete úplne vypnúť.

Záruka 24 mesiacov
Dĺžka kábla 1,8 m
Materiál PC+ABS + 18 AWG medený kábel
Výkon 3680 W
Vstup 100-250V/16A, 50/60Hz
USB-A výstup 4 x 2.4A, total: 6A
Veľkosť 265x66x40mm
Podporované platformy Android / IOS, Apple
Podporovaný štandard WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/n
Podporovaná aplikácia BlitzWolf / Tuya / Smart Life
Certifikát CE / ROHS
Obsah balenia RSH ZLD-44EU-W predlžovacia rýchlonabíjačka, návod na použitie

Značka RSH - sa špecializuje na výrobu senzorov a nabíjačiek už od roku 2007. Od vzniku zariadení Smart Home vybavili svoje produkty smart funkciami. Dodávame so zárukou 24 mesiacov.

Na sklade. Dodanie: 2 dni.
43
Podrobnosti

SMART stolný napájací zdroj s USB
Podporuje 8 zariadení súčasne so 4 nezávisle ovládateľnými smart zásuvkami a 4 USB portami. Nabijete si mobil, notebook, tablet, fotoaparát bez konvertorov, ušetríte miesto a usporiadate si pracovný stôl.


Dá sa ovládať na diaľku
Ovládajte tento inteligentný extender odkiaľkoľvek pomocou smartfónu pomocou aplikácií BlitzWolf / Tuya / Smart Life, či už ste v pohodlí svojej postele, v kancelárii alebo na dovolenke.


Hlasové ovládanie
Spolupracuje s Alexou, asistentom Google Home, a ovláda vaše domáce spotrebiče prostredníctvom svojich inteligentných portov – jednoducho zadávaním hlasových príkazov Alexovi alebo Asistentovi Google. Inteligentný rozbočovač funguje s akýmkoľvek 2,4 GHz WiFi routerom bez samostatného rozbočovača alebo platenej služby.


Priestranné zásuvky a kompaktné rozmery
Štvornásobok dostupných zásuviek, diaľkové zásuvky sú rozmiestnené dostatočne ďaleko, aby sa do nich zmestili veľké zástrčky bez toho, aby sa navzájom blokovali; Či už ako stolný rozbočovač alebo USB nabíjacia stanica pri posteli, môže byť kompetentný.


Viacnásobná bezpečnostná ochrana
Prispôsobený bezpečnostný modul chráni vaše drahé počítače, televízory a všetky ostatné elektronické zariadenia pred preťažením. Spoľahlivý spínač preťaženia sa automaticky vypne, keď dôjde k preťaženiu, čím ochráni vaše zariadenia a váš domov.

Nainštalujte predlžovací kábel RSH® Smart v niekoľkých jednoduchých krokoch:

 


- Stiahnite si aplikáciu Tuya / Samart Life / BlitzWolf pre Android alebo IOS a zaregistrujte sa!
- Pridajte predlžovací kábel SMART:

- Pridajte plán alebo ho zapnite / vypnite:

 

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
24
Výrobca:
BlitzWolf
shipping:
3
GTIN:
5999571644933
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty