BlitzWolf - simplify your life

Okuliare na monitor s filtrom modrého svetla Xiaomi Mijia s kovovým rámom bez obsahu niklu - na prácu, štúdium aj zábavu - čierna
Okuliare na monitor s filtrom modrého svetla Xiaomi Mijia s kovovým rámom bez obsahu niklu - na prácu, štúdium aj zábavu - čierna
32

Okuliare na monitor s filtrom modrého svetla Xiaomi Mijia s kovovým rámom bez obsahu niklu - na prácu, štúdium aj zábavu - čierna

Okuliare Xiaomi MONITOR
Okuliare Xiaomi Mijia Anti-Blue Light (HMJ06LM) sú retro dizajnový model s tenkým kovovým rámom. Okuliare majú elegantný a decentný vzhľad a sú dostupné v zlatej a čiernej farbe. Vhodné pre mužov aj ženy, hodí sa pre väčšinu tvarov tváre. Vo večerných hodinách vďaka blokovaciemu účinku modrého svetla pomáha podporovať kvalitnejší spánok.

Značka Xiaomi Mijia
Označenie Okuliare monitora s filtrom modrého svetla
Farba čierna
rod Unisex
Materiál šošovky Nylon
Materiál rámu SUS304
Vlastnosť šošovky Polarizované, odolné voči UV žiareniu
Vlastnosť rámu Vysoko kvalitné pánty, odolné
Hmotnosť 16 gramov
Obsah balenia - Xiaomi Mijia Anti-Blue Computer Glasses HMJO6LM
– puzdro
– utierka na šošovky
Na sklade. Dodanie: 2 dni.
32
Podrobnosti

Objektív
Najdôležitejšou súčasťou okuliarov s filtrom modrého svetla je šošovka. Xiaomi Mijia Anti-Blue Light Glasses HMJ06LM používa nylonovú šošovku s vyšším Abbe číslom ako polykarbonátové šošovky, čistý obraz s presnou reprodukciou farieb, priepustnosť svetla ≥ 90%, čím obnovuje skutočný vzhľad obrazu.

 

Obojstranný náter OAR

Okuliarové šošovky sú zvnútra aj zvonka potiahnuté antireflexnou fóliou OAR, vnútorná vrstva znižuje odraz svetla v oku, vonkajšia vrstva zlepšuje priepustnosť svetla šošovkou. Šošovky sú vybavené dvojitým oleofóbnym povlakom na oboch stranách, vďaka čomu je nosenie okuliarov oveľa príjemnejšie. Šošovky sa menej znečistia a dajú sa ľahko utrieť.

 


Rám
Rámy okuliarov Xiaomi sú vyrobené zo super ľahkého materiálu SUS304, preto:
- Sú dostatočne pružné, aby sa prispôsobili akémukoľvek tvaru tváre.
- Vďaka nízkej hmotnosti ich môžete nosiť celý deň, ani si nevšimnete, že sú na sebe.

 


Koho odporúčame?

Pre kancelárskych pracovníkov
Excel, Word, Powerpoint, korešpondencia, konferenčné hovory, tiež vieme, čo to znamená. Veľa, veľa hodín pred strojom. Preto musíte používať kvalitné okuliare na monitor Xiaomi, aby ste lepšie zvládali tempo a nevysychali vám oči.

Na prácu pred monitorom
Čím viac sa pozeráme na monitory a displeje, ktoré vyžarujú modré svetlo, tým skôr sa naše oči unavia a vysušia. K tomu pomáhajú okuliare na monitor Xiaomi.

 


Čo je modré svetlo a prečo je škodlivé?
Modré svetlo je svetlo vyžarované modernými elektronickými zariadeniami, ako sú smartfóny, notebooky a televízne obrazovky.
"Podľa nedávnej štúdie trávi priemerný Západoeurópan viac ako 8 hodín denne používaním svojich inteligentných zariadení."

Rohovka a šošovka nedokážu tieto svetlá odfiltrovať, takže môžu okrem iného spôsobiť únavu, rozmazané videnie a suché oči.
Prevencia je rovnako dôležitá! Ak ešte necítite suché oči, mali by ste stále používať okuliare s filtrom modrého svetla, aby ste sa týmto problémom v budúcnosti vyhli.

 


Blokuje 40% modrého svetla na ochranu zraku

Okuliare Mijia sú špeciálne navrhnuté pre každodenné použitie v práci, škole alebo pri iných príležitostiach, kde sa predpokladá dlhodobé používanie displejov. Šošovky blokujú až 40 % škodlivého modrého svetla a chránia pred UV žiarením. S okuliarmi Mijia je váš zrak vždy spoľahlivo chránený.


Po nasadení okuliarov Mijia Anti-Blue zostanú vaše oči pokojnejšie a pohodlnejšie, bez ohľadu na to, koľko času strávite pred počítačom. Dbajte na ochranu zraku pri práci s digitálnymi zariadeniami, vaše oči sa vám za to poďakujú!

 

Informácie
Doprava:
3
Záruka:
12
Výrobca:
BlitzWolf
product_id:
HMJO6LM
shipping:
3
GTIN:
6934177795114
Komentáre
Neexistuje žiadny názor
Podobné produkty