Power3S technológie

 

Power3S

Power3S technológia/štandard vyvinutý firmou BlitzWolf poskytuje jedinečnú bezpečnosť a výkon.
Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo sa smartfón nabije na niektorých portoch rýchlejšie a na iných pomalšie? Príčinou nie je len výkon nabíjačky, ale aj skutočnosť, že niektoré zariadenia nekomunikujú rovnakým jazykom, čo bráni maximálnemu nabitiu spotrebiča. Darmo nabíjačka poskytuje dostatočný nabíjací prúd, keď chýba vhodný spoločný protokol, ktorý umožňuje, aby spotrebič využil plnú rýchlosť nabíjania.
Skúste napojiť iPhone na Android adaptér a naopak. Doba nabíjania bude odlišná, pretože zariadenia používajú pri nabíjaní rozdielne protokoly. Bliztwolf vyvinul technológiu Power 3S tak, aby mala univerzálne využitie, bola maximálne rýchla a použiteľná pre každé zariadenie.

Power 3S: inteligentný, rýchlý a bezpečný.

Inteligentné nabíjanie

      Technológia Power3S firmy Blitzwolf dokáže identifikovať mobilné zariadenie a určiť najvhodnejší protokol umožňujúci najvyššiu rýchlosť nabíjania. Blitzwolf Power3S vždy nabíja váš spotrebič maximálnou rýchlosťou.

Rýchle nabíjanie

      Technológia Power 3S bola navrhnutá pre bezpečné vysokorýchlostné nabíjanie výkonných zariadení prúdom 2,4 A.

Bezpečná, multikanálová chrana

      Technológia Power3S kontroluje a reguluje jednotlivé USB porty a zabezpečuje správny nabíjací prúd pre každé mobilné zariadenie.

 

 

WebShop System
heureka.sk